building.lv skaitļos

Lietotāji online43
Aktīvie uzņēmumi129
Nozares raksti32348
Vannasistabas remonts: praktiski ieteikumi : building.lv - par būvniecību Latvijā

Vannasistabas remonts: praktiski ieteikumi

Vannasistabas remonts: praktiski ieteikumi
Autors: NeonShot / Shutterstock.com

Vannasistaba ir mazākā telpa dzīvoklī vai mājā, taču tajā mēs pavadām daudz laika. Tāpēc visi vēlamies skaistu vannasistabu, kurā ir patīkami uzturēties. Ja vannasistaba tevi vairs neapmierina, vai tā ir novecojusi, tad ir laiks to atjaunot ar kosmētisko remontu vai nelielām pārmaiņām.

Vannasistabas mēbeles ir pirmā lieta, ko var nomainīt ātri un vienkārši. Ja tev nav pietiekami liels budžets milzīgam un laikietilpīgam remontam, tad vari sākt ar vannasistabas mēbeļu maiņu. Labākais ir tas, ka vannasistabā mēbeļu parasti nav daudz, tāpēc nebūs jātērē milzīgas summas. Jo vannasistaba ir mazāka, jo katra mēbele ir nozīmīgāka. Visam vannasistabā būtu jābūt funkcionālam, lai varētu praktiski izmantot katru nelielās telpas centimetru.

Dod priekšroku praktiskiem priekšmetiem

Vannasistaba ir tā telpa, kur praktiskam priekšmetu lietojumam ir tiešām liela nozīme. Jo mazāka telpa, jo grūtāk būs tur ievietot visu nepieciešamo. Mūsdienās var atrast dažādus risinājumus un idejas vannasistabai internetā. Smelies iedvesmu no citu iekārtotām vannasistabām, lai uzlabotu savas vannasistabas iekārtojumu.

Ja tu vannasistabā glabā daudz dažādu priekšmetu, piemēram, veļas grozu, higiēnas preces, dvieļus utml., tad būs nepieciešami dažādi skapīši un plauktiņi, kur to visu novietot. Mūsdienās ir pieejami lieliski pie sienām stiprināmi plaukti, kas ir ideāls risinājums mazām telpām. Arī stūra plauktiņi ir ļoti populāri tieši vannasistabās, lai taupītu vietu un varētu tur novietot visu nepieciešamo.

Izvēlies piemērotus materiālus

Neaizmirsti, ka vannasistaba bieži ir mitra, tāpēc izvēlies tādu materiālu mēbeles, kas spēj izturēt mitrumu. Pretējā gadījumā mēbeles var deformēties. Ja veikalā izvēlēsies vannasistabas mēbeļu un aksesuāru sadaļu, tad varēsi būt drošs, ka šie priekšmeti ir piemēroti mitrai telpai.

Arī kopšanas aspekts ir svarīgs, izvēloties jaunas mēbeles un aksesuārus. Piemēram, stikls būs jātīra biežāk, jo ūdens pilieni uz tā ir labi redzami, taču koks vai bambuss būs daudz pateicīgāks materiāls.

Dizaina elementi

Lai arī vannasistaba nav liela, un tajā nav tik daudz vietas, vienmēr var atrast vietu, kur novietot kādu dekoratīvu dizaina priekšmetu. Vannasistabai labāk izvēlēties mākslīgos augus, kas nedaudz atdzīvinās telpu. Ja vēlies, lai dekorācija ir arī praktiska, tad izvēlies kādu aromterapijas komplektu – tas lieliski izskatīsies un radīs patīkamu smaržu.

Dalies ar šo rakstu