Vasara ir labākais laiks, kad uzlikt metāla durvis savam mājoklim

Vasara ir labākais laiks, kad uzlikt metāla durvis savam mājoklim

Jau vairāk nekā 15 gadu garumā mūsu uzņēmums SIA "Eirodurvis" piedāvā augstas kvalitātes metāla durvis dzīvokļiem un privātmājām. Šodien mūsu piedāvājumā ir Baltkrievijā ražotas metāla durvis Supporta. Supporta produkcija tiek izgatavota tikai no augstvērtīgām komplektējošām detaļām – sākot ar kvalitatīvu tēraudu, beidzot ar eņģēm, MDF paneļiem un slēdzenēm.
Kādas metāla durvis mēs piedāvājam?
Supporta metāla durvis tiek izgatavotas divos standarta izmēros: 
• 860x2050, 
• 960x2050 ar labo un kreiso atvērumu.

Mūsu uzņēmumam ir izveidota plaša noliktava, kur tiek regulāri uzglabātas apmēram 400 durvju vienību 20 dažādos modeļos. Preču klāstā tiek piedāvātas durvis dzīvokļiem  no pavisam vienkāršām metāla durvīm ar krāsota metāla apdari līdz pat paaugstinātas drošības pakāpes durvīm, kuras ir aprīkotas ar divsistēmu paaugstinātas drošības pakāpes slēdzenēm.


Durvis Supporta tiek komplektētas ar divām slēdzenēm, vairākums modeļu tiek komplektēti ar itāļu furnitūru, un tas ļauj panākt augstu drošības pakāpi mājoklim.

Mūsu piedāvājumā ir durvis gan dzīvokļiem, gan privātmājām. Privātmāju ārdurvis tiek aprīkotas ar trīs Vācijā ražotām blīvgumijām SHLEGEL, tas ļauj izslēgt caursalšanas varbūtību. Tās ir patiesi siltas un energo efektīvas. Dzīvokļu durvīm piemīt lieliska skaņas un siltuma izolācija, pēc durvju uzstādīšanas trokšņi no kāpņu telpas vairs netraucēs.


Augsta izpildījuma kvalitāte un zema cena
Kā tiek apvienota augstā kvalitāte un zemā cena? Uzņēmums Supporta ir viens no vadošajiem metāla durvju ražotājiem Baltkrievijā, pašlaik šis ražotājs saražo līdz 300 durvju vienību katru dienu. Lielie ražošanas apmēri ļauj rūpnīcu padarīt par maksimāli efektīgu. Komplektējošās detaļas, piemēram slēdzenes, rokturi, eņģes un dekoratīvie MDF paneļi, tiek iepirkti milzīgos apmēros par vairuma cenām. Tā kā metāla durvis Supporta tiek izgatavotas lielos daudzumos ar vienādām slēdzenēm un apdarēm, tām ir iespēja gala rezultātā iegūt maksimāli zemu cenu. 

Rūpnīca ar katru dienu piedzīvo aizvien jaunas transformācijas, katru gadu ražošanā tiek ieguldīti miljoniem eiro. Tiek pirktas jaunas robotizētas iekārtas, un ar tām tiek maksimāli aizstāts cilvēku resurss. Aizstājot cilvēkus ar robotizētām iekārtām, tos ir iespēja pielāgot citiem ražošanas procesiem un tādā veidā tiek panākts, ka rūpnīcā strādā tikai pieredzējuši plaša profila meistari. Savukārt robotu iejaukšanās ražošanas procesu padara par nekļūdīgu. Samazinoties ražošanas procesā cilvēku klātbūtnei, brāķu procents tiek samazināts līdz absolūtam minimumam. Tāpat tiek kāpināts ražošanas procesa ātrums, tā tiek panākta maksimāla efektivitāte. Palielinoties efektivitātei, vai nu tiek samazinātas cenas gala produkcijai, vai tā tiek aprīkota ar dārgākām un kvalitatīvākām komplektējošām detaļām. Piemēram, 2018. gadā rūpnīca paaugstināja ražošanas efektivitāti, tā tika ieekonomēti naudas līdzekļi, un tie tika ieguldīti Supporta metāla durvju uzlabošanā  metāla durvis sāka komplektēt ar Itālijā ražotām slēdzenēm Securemme. Standarta situācijā gala rezultātā tas radītu cenu paaugstināšanos, bet ne ar Supporta metāla durvīm. 


Kad tiek ražotas Supporta metāla durvis vienmēr tiek domāts par cilvēkiem. Tāpat mūsu uzņēmums vēlas klientiem piegādāt tikai augstas kvalitātes produkciju par pieņemamu cenu!

Ar visu piedāvāto Supporta produkciju ir iespējams iepazīties mūsu mājaslapā.

SIA "Eirodurvis"
Tālr. +371 2666 8000
Rīga, Kurzemes prospekts 3G
www.sosdienests.lvDalies ar šo rakstu

Komentāri