"Wacker Neuson" – augstvērtīga industriālā tehnika un ierīces

 "Wacker Neuson" – augstvērtīga industriālā tehnika un ierīces

Celtniecības nozarē katrai izmantotajai ierīcei un tehnikai ir nozīme, jo to nodrošināto funkciju kvalitāte ietekmē ne tikai darba drošību, bet arī kopējo projekta rezultātu. Meklējot atbilstošāko industriālo tehniku celtniecības, ainavu arhitektūras, dārzkopības un rūpniecības nozares darbu veikšanai, izvēlieties augstu kvalitāti un uzticamu zīmolu ar teicamām atsauksmēm – "Wacker Neuson".

"Wacker Neuson" celtniecības aprīkojums – daudzpusība, kvalitāte un pieredze
Plašajā "Wacker Neuson" piedāvājumā pieejama: dažāda veida industriālā tehnika un traktortehnika būvniecības, ceļu būves, dzelzceļu būves, betona apstrādes industrijas, rūpniecības un atkritumu apsaimniekošanas, municipālās apsaimniekošanas un dārzkopības un komunālās saimniecības vajadzībām.
Frontālie iekrāvēji – nodrošina precīzu, stabilu un efektīvu iekraušanas un izkraušanas darbu norisi. Frontālos iekrāvējus iespējams izmantot dažādos darbos un apstākļos. 
Ekskavatori – kāpurķēžu ekskavatori īpaši noderēs nelielos būvlaukumos. Nodrošina ērtu pārvietošanos, izcilu redzamību, efektīvu un ekonomisku darbību.
• Teleskopiskie iekrāvēji – jaudīga tehnika, kas aprīkota ar augstu celtspēju. Vertikālās celšanas sistēma rūpējas par drošu darbību. Kompakts izmērs, kurā slēpjas liela jauda.
• Damperi – lieliska redzamība, viegla manevrēšana, ekonomiska darbība. Riteņu un kāpurķēžu damperi piemēroti braukšanai dažādos apstākļos. 
• Sablīvēšanas tehnika – ilgtspējīgi un kvalitatīvi produkti, tostarp akumulatora vibrokājas, 2-taktu vibrokājas, 4-taktu vibrokājas, dīzeļdzinēju vibrokājas, vienvirziena vibroblietes, reversās vibroblietes un ruļļi.
• Nojaukšanas tehnika – šajā kategorijā ietilpst ne tikai izturīgi benzīna dzinēja atskaldāmie āmuri un benzīna grīdas zāģi, bet arī rokas benzīna zāģi. 
• Betona apstrādes tehnika – augstas kvalitātes iekšējie un ārējie betona vibratori, frekvenču pārveidotāji, betona slīpmašīnas, armatūras sējēji un betona grīdu izlīdzinātāji.
• Apsildes tehnika – ierīces nerada mitrumu un nogulsnes sadegšanas kamerā. Pieejami dažādu veiktspēju modeļi. Efektīvi darbojas arī vējainā laikā.
• Portatīvie ģeneratori – pieejami gan maiņstrāvas, gan trīsfāžu ģeneratori dažādās veiktspējas klasēs. Viegla pārvietošana un darbības ilgums līdz pat 11,9 h.
• Sūkņi – noderēs rakšanas darbos, kā arī liekā ūdens atsūknēšanai būvlaukumos un inženierbūvēs. Augsta jauda, izturīga konstrukcija un efektīva darbība arī liela cietvielu daudzuma gadījumā.

Uzziniet vairāk par "Wacker Neuson" piedāvājumā esošo tehniku, ierīcēm un pakalpojumiem šeit – Wackerneuson.alfis.eu
 
 
 

Dalies ar šo rakstu

Komentāri