UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Pašreizējā: 4 no 5
Re: Ēku siltināšana "zaļi"
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 04/11/2010 19:08

Salmi;
Nemineralizēta kūdra.
Nezinu, kas tas par sagraizīto papīru, bet pie RBB esmu redzējis tādu dzeltenu celulozes (koksnes?) pulveri.
Raidījumā "Latvija var" (raidījuma arhīvs delfi.tv) tādu rāda arī V.Bokalders.

Re: siltnāt ārsienu
Autors: Porex ()
Datums: 05/11/2010 07:56

No "zaļuma"viedokļa vislabākais manuprāt būtu sapresētas papardes.Ir gadījies pajaukt,iespējams, simtgadīgus bišu stopus,kuros par siltinājumu izmantotas papardes.Sajūta,ka viņas tur vakar ieliktas,bet apstākļi tur (no mitruma difūzijas)oi,oi kādi.Arī "'irnieki"tajās neiemetas.Sen jau niezēja rokas izmēģināt ,ko līdzīgu paparžu blokam,ko izgatavotu sapresējot ar līmvielu apsmidzinātas papardes.

Re: siltnāt ārsienu
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 05/11/2010 08:29

Es katru gadu noskatos, cik daudz paparžu izaug un novīst, taču esmu savācis un izkaltējis tikai mazumu. Nez, vai viņas ir vislabākās biezam izolācijas slānim, taču kā piedeva, kas netīkot pelēm, gan.

Re: siltnāt ārsienu
Autors: Bullis ()
Datums: 05/11/2010 09:16

Kā tad ir? Vai reģipša loksnes var pielīmēt pie putoplasta plāksnēm? Ja var tad ar kādu līmi?

Re: siltnāt ārsienu
Autors: aaaa ()
Datums: 05/11/2010 09:20

Man piemājas mežā (nav privātais, Rīgas meži) nupat pēdējo pāris gadu laikā ir sākusies kaut kāda pilnīgi paparžu epidēmiska invāzija - vienkārši hektāriem pilnīgi visa zeme ir noklāta ar papardēm - un nevis kaut kādām, bet tādām līdz padusēm. itkā jau nekas nav pret, bet ja gribas aiziet pasēņot, nav patīkami viņām līst cauri, lieki teikt, ka zem papardēm, kur agrāk bija sēnes un melleņu mētras, nekas prātīgs vairs neaug. Ja kādam interesē, var braukt un pļaut kaut ar izkapti. Nu gan laikam jau cauri, novītušas un sapļekušas.
Es gan pret organiskas dabas siltinājumu izturos ar skepsi, minerālie tomēr liekas kudiš ilgmūžigāks un drošāks risinājums. Negribas pat iedomāties, kas notiek, ja ar kaltētām papardēm siltinātā sienā iemetas sarkanais gailis...brrr. Par pelējumu un pārējo pat nerunājot - kā tur kaut kur tiks mazākais mitrums, ar papardēm būs cauri un no sienu šķirbām līdīs ārā sēnes, jo kas var būt labāks par tīru skaistu celulozi ar visām mikrobiem nepieciešamajām barības vielām un mikroelementiem.

Re: siltnāt ārsienu
Autors: būvinženieris Ivars Brinkmanis ()
Datums: 05/11/2010 10:09

Nav sliktu būvmateriālu, ir tikai viņu neatbilstoša pielietošana.
aaaa.. no pelējuma viedokļa vai organisks vai neorganisks materiāls, viss viens pīpis.. galvenais mitrums, siltums un gaiss. Piekrītu, ka organiska siltumizolācija 'garšīgāka', taču atcerēsimies cilvēces piedzīvojumus ar azbesta šķiedrām, kur garantija, ka pēc 10 gadiem nīdēsim ārā minerālvati un stiklavati. Es saprotu dabisks ir dabisks, uzaug, nomirst un sadalās vai 'MUMIFICĒJĀS'.
Kā siltumizolācija taču pamatā ir mazkustīgs gaiss porās.

Re: siltnāt ārsienu
Autors: rbb ()
Datums: 05/11/2010 10:57

Nav sliktu būvmateriālu, ir tikai viņu neatbilstoša pielietošana.

Tā arī ir mūsu problēma ka nemākam pareizi pielietot materiālus un panakt nepieciešamo rezultātu īpasi siltumizolācijas jomā.
sk [www.rbb.lv]

Re: siltnāt ārsienu
Autors: aaaa ()
Datums: 05/11/2010 15:27

Piedod, bet drusku sāk nervēt tā RBB vīzdegunība - mēs gudri, visi citi stulbi, tanī pašā laikā neviena sakarīga komentāra ar pamatotiem paskaidrojumiem.
Kopsavilkums - šis forums nemīl spamotājus.

Re: siltnāt ārsienu
Autors: rbb ()
Datums: 05/11/2010 16:26

Apmācības foruma diemžēl nesanāks, jo mēs individuāli strādājam ar katru klientu.
Jo katrai situācijai ir nepieciešam savs risinājums.
[www.rbb.lv] tas ir tikai dažas bildes ar ko sastopamies dažādos objektos

Re: siltnāt ārsienu
Autors: Rx ()
Datums: 05/11/2010 17:45

Piekrītu aaaa! Vajadzētu pārfrāzēt rbb teikto, kas būtu patiesāk: "Apmācības foruma diemžēl nesanāks, jo mēs individuāli strādājam ar katru klientu." Un Mēs uz nezināšanu rēķina pelnām. Jo vairāk nezinīšu, jo vairāk darba....Mums nerūp tas, lai jau būvniecības laikā būtu pareizi izveidota siltināšana.(No manis: bieži cilvēki neapjēdz, cik maz cilvēku vispār par kautko interesējas, kur nu vēl paši meistaro, pēta, izzin, būvē....).Man gan vienmēr prieks bez atlīdzības kādam interesentam palīdzēt....Tas ir kā Mecenātisms Būvniecības Informācijā un dara Mūs labākus, tīrākus. Mēs iegūstam . Iegūst vēl kāds. Un nav nekā slikta tajā. Paldies īstenajiem Forumiešiem par saturīgajiem jautājumiem un atbildēm, spriedumiem, domām.To rbb: vai Jums tā neliekās sirds dziļumos....

Pašreizējā: 4 no 5


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **      **  **    **   ******    *******  
 **        **  **  **  **   **   **    **  **     ** 
 **        **  **  **  **  **    **        **        
 ******    **  **  **  *****     **        ********  
 **        **  **  **  **  **    **        **     ** 
 **        **  **  **  **   **   **    **  **     ** 
 ********   ***  ***   **    **   ******    *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727