UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
lietus ūdeņi
Autors: amatniecins ()
Datums: 07/11/2012 21:50

jautajums tāds, drenazas caurule apkart pamatiem atradīsies 40 cm no zemes virskartas un tiks novadita tuvēja grāvītī ar kritumu. Jautajums tāds, vai šai sitēmai iespējams slēgt klāt arī jumta lietusūdeņus, vai arī jāvelk atsevišķa caurule?

Re: lietus ūdeņi
Autors: soseds2 ()
Datums: 07/11/2012 22:01

Jāvelk atsevišķa caurule. Lietusūdeņi mitrinās zemi, bet drenāža kalpo, kā nosusināšana.

Re: lietus ūdeņi
Autors: amatniecins ()
Datums: 07/11/2012 22:06

Tā jau likās, vienkārši citur ko skatoties pēc attēliem viss tiek laists vienā, tad jautājums tāds, kādas caurules tad montēt lietus ūdeņiem, izsturīgās (dārgās) vai lētās un ne tik izturīgās.... vienā ēkas daļā uz šīm caurulēm nāks grants slānis uz ko būs ceļš

Re: lietus ūdeņi
Autors: E ()
Datums: 07/11/2012 22:45

Liec cietās kanalizācijai domātās. Tās man sanāca vislētāk un visvienkāršāk.

Re: lietus ūdeņi
Datums: 07/11/2012 23:22

Hmm. Man nav īsti skaidrs priekš kam vajadzīga drenāža 40 cm dziļumā, lai novadītu ūdeņus, ja liek caurules lietusūdens aizvilkšanai prom!? Es saprastu, ja neliek notekas jumtam vispār, tad tā drenāža savāktu. Bet abas?
Starp citu laba lieta ir mucas lietusūdenim - ļoti saimniecībā noder.

Re: lietus ūdeņi
Autors: amatniecins ()
Datums: 08/11/2012 09:42

drenāža savāc mirtrumu apkārt kas izveidojies pie mājas, savukārt priekš kam mitrināt zemi speciāli ap to ar lietus ūdeņiem, tāpēc ir paredzēta otra sistēma lietus udenu savāksanai...

Re: lietus ūdeņi
Datums: 08/11/2012 09:49

40 cm dziļuma drenāža reāli savāc lietusūdeni no tuvējiem kvadrātmetriem, bet parasti mājas nav būvētas bedrē apkārtējā vidē līdz ar to gribētu domāt, ka tādā dziļumā zemes mitrumu vākt ir manuprāt nelietderīgi, ja lietusūdens no jumta tiek vākts atsevišķi. Es saprastu ja drenāža ir dziļāk, zem sasaluma zonas.

Re: lietus ūdeņi
Autors: DsKs ()
Datums: 08/11/2012 09:59

amatniecin,palasi seit - [www.building.lv]

Re: lietus ūdeņi
Autors: hanomags ()
Datums: 08/11/2012 21:42

Labvakar,man arī šī tēma ir ļoti aktuāla, rīt beigs mūrēt pamatus no fibo blokiem,es arī gribēju ārpus pamatiem likt trubu ar ģeotekstilu un katrā stūrī izvadu uz aukšu kur pieslēgt lietus ūdeņus,bet laikam nebūs pareizi .Vai kāds varētu pateikt ,kā būtu labāk?

Re: lietus ūdeņi
Autors: arre ()
Datums: 09/11/2012 09:39

Viennozīmīgi drenāža un lietusūdeņu novadīšana ir divas dažādas lietas, bet jāskatās pēc apstākļiem. Piemēram vienam manam draugam ir divstāvu guļbaļķu māja nelielā nogāzē uz gruntsgabala, kur zem augsnes ir balta jūrmalas smilts. Viņam lietusūdeņi tiek vienkārši novadīti pie mājas un nekādu problēmu nav bijis. Tiesa gan pagraba viņam nav.

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******    ******   ********    *******   **     ** 
 **     **  **    **  **     **  **     **  **     ** 
        **  **        **     **  **     **  **     ** 
  *******   **        **     **   ********  **     ** 
        **  **        **     **         **   **   **  
 **     **  **    **  **     **  **     **    ** **   
  *******    ******   ********    *******      ***    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727