UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
vibrovāle betonam
Autors: muslis ()
Datums: 02/11/2015 09:11

Vajadzība novibrēt betonu mājas apstākļos 20 cm biezumā. Vibrovāles noma ir tikai blakus pilsētās, ar visu braukšanu prom un atpakaļ baigā ķēpa. Varbūt kāds var ieteikt pagatavot to, piem, no elektriskā urbja. Nevajag neko sarežģītu.Paldies jau iepriekš par ieteikumiem.

Re: vibrovāle betonam
Autors: Rakaris ()
Datums: 02/11/2015 11:48

Kurā ciemā vajadzīga vibrovāle? Iespējams varu izīrēt.
Pēc sentēvu metodēm: latas galā (90 grādos, t.i. ar plakni uz leju) pieskrūvē dēlīti, piemēram 10 x 20 cm. Kad betons saliets, sastampā to ar daudziem, nelieliem sitieniem pa betona virsmu.

Re: vibrovāle betonam
Autors: muslis ()
Datums: 02/11/2015 13:28

Paldies Rakaris, tāds variants arī tika apdomāts, ja neko citu neizdosies sameklēt. Vāle vajadzīga Dobelē. No kurienes pats esi?

Re: vibrovāle betonam
Autors: Rakaris ()
Datums: 02/11/2015 16:14

Es no Iecavas

Re: vibrovāle betonam
Autors: muslis ()
Datums: 02/11/2015 18:00

Cik prasi?

Re: vibrovāle betonam
Autors: 'blin ()
Datums: 02/11/2015 19:38

a jelgavas storent ramirent, ceamo? tur nav? Jelgava 35 km. Nevar tur izīrē?

Re: vibrovāle betonam
Autors: muslis ()
Datums: 02/11/2015 20:10

Problēma ir citur. Mēs reāli varam darboties ar to vienu dienu nedēļā - sestdienā. Tas nu braukā un iznomā to uz 1 dienu. Beigās, sarēķinot nomu, ceļa izdevumus un laiku, sanāk tas pats, kas nopirkt. Tāpēc meklēju alternatīvas

Re: vibrovāle betonam
Datums: 02/11/2015 21:15

Vispār jau cik atceros, tad nomā nedēļas nogales bija pozitīvas, jo paņem piektdienā atdod pirmdienā bet maksā par vienu dienu. Otrā lieta, ja šis un tas, tad ir vērts nopirkt lētuci - ap 80 eur cik atceros - tāda kā urbjmašīna un vāle - pašam ir un nevaru sūdzēties kaut arī tas ir reāls ķīnietis. Izvibrē ideāli un ļoti noder. Tādā ziņā nesaprotu ar ko tie dārgās vibrovāles ir tik izcilas, ka tik ļoti maksā. Iesaku nopirkt, tepat Lv vai arī no interneta - laiks vēl būs labs btonēšanai. Es tā domāju, ka pat decembrī būs dieniņas. Kaut kā siltāks mums klimats palicis. :) Nevajag tik ļoti iespringt.

Re: vibrovāle betonam
Autors: SerViss ()
Datums: 02/11/2015 21:41

Nezinu kā strādā, bet kaut kur redzēju pie dārza dakšas kāta apakšdaļas ar vibrējošo virsmu piestiprinātu vibroslīpmašīnu. Varbūt ideja noder. Ja uztaisi, tad pastāsti kā strādā.

Re: vibrovāle betonam
Autors: muslis ()
Datums: 03/11/2015 07:03

Ok, idejas labas. Sākumā domāju, ka varbūt nopērkams kāds lokanais pievads, ko var uzlikt uz urbja, vai uz perforatora, bet nekur tādu nevaru atrast. Acīmredzot nav. LAbs variants ar peminēto lētuci, nezinu, kas tas ir, jāskatās. Ar slīpmašīnu būtu pavisam OK, tik manuprāt, tā man pagalam, jāpadomā citi rīki. Došu ziņu, kā man gāja.
Tā iznomāšana nav tik dārga, ja varētu vismaz 1-2 piegājienos visu izdarīt. Tā braukšāšana un laika patēriņš kaitina. Citur Kuršos var ko iznomāt, Dobeles Kuršos tik esmu plastmasa trubu salodējāmo dabujis. Vēl jāparunā, varbūt var pasūtīt.

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **   *******    *******   ********   **     ** 
 **     **  **     **  **     **  **     **   **   **  
 **     **         **         **  **     **    ** **   
 *********   *******    *******   ********      ***    
 **     **         **         **  **           ** **   
 **     **  **     **  **     **  **          **   **  
 **     **   *******    *******   **         **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727