UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Metāla stieņu iedzīšana zemē
Autors: Tarakaans ()
Datums: 26/09/2016 19:14

Sveicināti.

Pamazāk ievācu materiālus un idejas, lai nākošajā pavasarī/vasarā varētu jaunu laipu ezerā uzstādīt

Plānoju nelikt vairs uz koka mietiem bet uz kvadrātveida caurulēm, aptuveni šādām
[www.betonmax.lv] (nereklamēju. Pirmais, kam SSā uzdūros)

Laipas kopgarums 20m. Ik pa 2.5m dzīt iekšā ar kuvaldu šitādus mietus, šķērsām bleķa leņķus, uz tiem gareniski 7-8cm platas/5m garas brusas un šķērsām 5 cm biezus dēlīšus. Ļoti simpātiski un ilgdzīvojoši. Ja kāds dēlītis arī sabojājas - paņem un nomaini.

Jautājums - cik dziļi jārēķina(atkarājas, cik garus jāpērk) tādus dziļi varēs ezera dibenā iedzīt. - Pamatne cieta (bez dūņu kārtas), smiltis nav bērtas. Ģeoloģisko izpēti neveikšu - interesē, noteikti kāds pats saskāries. Man pašam šķiet, ka ap 1m būtu jāvar viņu zemē iedzīt, ja uz akmens netrāpa.

Varbūt kādam šādas vai līdzīgas konstrukcijas liekas un par draudzīgu $ man atdotu, vai arī var ieteikt, kur tādas labāk ņemt! Lokācija - Rīga

Re: Metāla stieņu iedzīšana zemē
Datums: 26/09/2016 20:24

Par laipām neko daudz nezinu, bet man kaut kā nešķiet baigi drošs tas pasākums. Kvadrātcaurule ir relatīvi plāns tērauds un salā ledus no iekšpuses to kvadrātu noteikti papletīs un pabojās, ja nepaveiksies - pārplēsīs ar kādu no cikliem nu un rūsēs jau nu arī viņš uz nebēdu tur kur ūdens līmenis. Tā ka vēl liels jautājums, kurš dzīvo ilgāk - kvadrāts vai miets. Kaut kāds H vai L domāju būtu labāks, bet vispār pratīgāk aiziet kaut kur jūrmalā un apskatīt kā tur vīri sataisījuši, jaunrade diez vai šeit atmaksāsies. Zinu, ka pontoni ir populāri, jo tur nelāgā ūdens pāļu problēma ir izgriezta saknē.

Re: Metāla stieņu iedzīšana zemē
Datums: 26/09/2016 20:28

Ui, 6x6 un 2mm caur 2.5m - aizmirsti, tas taču neko neturēs pat bez rūsas. Viņi tak ļurīgi šitādā variantā, kur nu vēl ledus kustības.

Re: Metāla stieņu iedzīšana zemē
Autors: protuprotu ()
Datums: 26/09/2016 20:51

Man gan ir tikai 6m garums. Divi atbalsti ūdenī. Ūdenī balsts ir akmeņi betonā un virsū rāmis no caurulēm un lenķiem. Laipa tikai uzlikta virsū. Stāv vairākus gadus.

Re: Metāla stieņu iedzīšana zemē
Autors: Tarakaans ()
Datums: 27/09/2016 08:54

->protuprotu Kāda izmēra konstrukcijas izmantotas? Nākamais izmērs, ko šamie piedāvā ir 80*80 ar 3mm sienām. Jāpapēta, cik kaimiņiem, no kuriem es iedvesmojos, lielas tās trubas.

Par to salu nebiju iedomājies, bet kantainai vismaz ir kādas paplešanās iespējas. Apaļai kāds ir, tāds ir. Uz kantainām arī daudz lielākas iespējas papildus konstrukcijas uzdabūt.

Par stiprību un kustēšanos. To vajadzētu koka sijām palīdzēt un ik pa 2.5 metri jau man šķiet visai bieži. Kādu krustu arī var šur tur pieskrūvēt uz kājām.

Re: Metāla stieņu iedzīšana zemē
Autors: jtdesign ()
Datums: 27/09/2016 11:04

Jautrīši. Tās pirmās caurules varētu izmantot kādās franču balkonu margās. Arī otrās nav nekas īpašs, bet būvniecībā izmantot var. Tās 3 mm sieniņas tā ne visai, bet, ja cauruli pielej ar betonu, varbūt laipai var izmantot.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  ********  **        **     **  ******** 
 ***   **  **        **        **     **  **       
 ****  **  **        **        **     **  **       
 ** ** **  ******    **        *********  ******   
 **  ****  **        **        **     **  **       
 **   ***  **        **        **     **  **       
 **    **  ********  ********  **     **  **       

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727