UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Pašreizējā: 3 no 4
Re: Slīpā jumta problēma
Autors: DzinPo ()
Datums: 27/03/2018 21:38

Pilnīgi piekrītu Vilnim. Es otreiz arī pūstu, tas čakars un tie putekļi nav tā vērts, Turklāt cena ļoti tuvu tam, ko atstāsi veikalā par vati.

Re: Slīpā jumta problēma
Autors: Niks (neīstais) ()
Datums: 27/03/2018 21:38

Man arī starp spārēm iepūta ekovati.

Re: Slīpā jumta problēma
Autors: Kanders ()
Datums: 27/03/2018 22:22

Man nav lūkas vai jebkādas citas piekļuves uz bēniņiem, lai ik pa gadiem atkal piepūstu klāt to , kas neizbēgami nosēdīsies.
Manā gadījumā arī pūšamā nederēs, jo tā uzpūtīs augšā difūzijas membrānu un aizspiedīs ciet gaisa šķirkārtu, kas nav pieļaujams.

Vairāk par to, vai ir tādas loksnes 80 cm?

Re: Slīpā jumta problēma
Datums: 28/03/2018 07:42

Varētu padomāt, ka lokšņu vate nenosēdīsies ....

Re: Slīpā jumta problēma
Autors: pašdarbnieks ()
Datums: 28/03/2018 08:41

Ja jumts nav ļoi slīps, tad pie nestandarta spēres soļa-akmensvate ruļļos.
Uzreiz varu pabrīdināt, ka viņa pati starp spārēm neturēsies.

Re: Slīpā jumta problēma
Autors: Vidzeme ()
Datums: 28/03/2018 11:18

DzinPo Wrote:
-------------------------------------------------------
> Pilnīgi piekrītu Vilnim. Es otreiz arī pūstu,
> tas čakars un tie putekļi nav tā vērts,
> Turklāt cena ļoti tuvu tam, ko atstāsi veikalā
> par vati.

Kādi putekļi? Es sev Knauf brūno vati ieliku starp spārēm jumtā,nav nekādu putekļu,patīkamāk strādāt kā tās standarta vates. Laikam Ecose saucās.
To pūšamo negribēju,ja kādreiz kas jādara,tas tur viss sapūsts,birst,putekļi,

Re: Slīpā jumta problēma
Datums: 29/03/2018 00:36

Ecose brūno es ieliku pirtī uz pārseguma un pēc gada ņēmu nost un mainīju pret eco, jo grauzēji man tur visu savandīja un saaloja, plus izgrauza tvaikizolācijā caurumu un ziemā uz 1 nelielu caurumu sanāca 30x30 slapjš gabals, kurš tāds arī palika līdz vasarai. Protams pirtī cits mitrums, bet nu tas ko redzēju, nozīmē cik vārīga tā vate ir.
Lai ko, bet šitādas mantas slīpnē, kur jau tā mežonīgs darbs - nelikt ne pa kam. Arguments, ka tur nebirst kad remontē. Reāli ja jāremontē, dēļ vates, tad tur viss būs jānoārda.
Pūšamo var izsūkt ar to pašu aparātu kurš iepūš. Toties ar pūšamo nav divu mega problēmu kas ir akmeņiem un šiem līdzīgajiem - ļoti blīvi, grauzēju darbi nav kritiski, nebaidās tik ļoti no mitruma kā parastās vates.
Es arī esmu atsedzis pēc kāda laika šito vašu konstrukcijas - nenopietni, blīvums ķep ļep, sēdumi - tas pilnīgi noteikti nav ilgtspējīgs risinājums.

Re: Slīpā jumta problēma
Datums: 29/03/2018 00:40

Es toreiz to ecose paņēmu, jo lētāks nekas nebija tirgū tajā brīdī. Ja, patīkami strādāt gan. Bet nenoturīga. Tur kur man tas mitrums bija, tur tā vate sasēdās un plakana palika, viss smukais pufīgums bija pagalam, nu attiecīgi arī siltumizolēšanas spēja.

Re: Slīpā jumta problēma
Autors: Kanders ()
Datums: 29/03/2018 10:49

Ekovates ražotāji paši deklarācijās norāda, ka produkts sēdīsies (turklāt to viņi veic aprēķinot laboratorijā, kur ideāli iestrādāts), turklāt pamatīgi, ne tā kā tu mēģini pielīdzināt tagad, ka sēdīsies arī vate. Ir paziņas, kam jau pāris gadus pēc ekovates iepūšanas, tagad sāk sūdzēties, ka paliekot aukstāk.
Tev izklausās ir normāla piekļuve bēniņiem un varēsi iespūst klāt, man kā jau minēju tā galīgi nav, tāpēc lai pēc gadiem papildinātu to ekovates slāni principā ir atkal mega darbi jāveic.

Tāpat arī, ja ekovatei kārtigi tik klāt mitrums, tā būs kā putra, kas pēc izzūšanas vairs neatgūs formu (līdz ar to arī siltumizolācijas rādītājus)

Re: Slīpā jumta problēma
Datums: 29/03/2018 10:58

Nu tā kā man ir pieredze ar abām vatēm, tad droši varu teikt, ka loksnenes vertikālākā pozīcijā ir nesalīdzināmi tizlākas. Eko pūš ar spiedienu, lai nebūtu tā ka ņem un nosēžas zem spraišļa atstājot tukšu kabatu. Agrākos laikos spiediena iepūšanas tehnika nebija diez ko labi atstrādāta, tāpēc arī tā bija problēma. Es šaubos, ka šobrīd tā vate varētu tā nosēsties. Jebkurā gadījumā opcija papildināt augšas caur tehniskajiem urbumiem pastāv un tā arī būtu jābūvē. Piemēram fasādei, lai var piekļūt no ārpuses un mansardā arī vai nu caur sienu ja nav kores daļa.

Jebkuras deformācijas loksnenēm aiz sienas nozīmē apdares noņemšanu visā platībā, kas ir identiski kapitālajam remontam. Es tādām konstrukcijām pat 5 gadus negarantētu.

Nu ar mitrumu un vati arī nav tiesa. Man sapūta kores daļā putenī padaudz sniega. Izkusa un izžuva un viss ir ok. Vatei tas būtu nāves spriedums.

Pašreizējā: 3 no 4


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   ********  ********   **      **  **     ** 
 **     **  **        **     **  **  **  **   **   **  
 **     **  **        **     **  **  **  **    ** **   
 ********   ******    **     **  **  **  **     ***    
 **     **  **        **     **  **  **  **    ** **   
 **     **  **        **     **  **  **  **   **   **  
 ********   ********  ********    ***  ***   **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727