UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Pērk :  Building.Lv Forums
Nopirkšu elektroenerģijas skaitītāju
Autors: karlismoto (85.10.211.---)
Datums: 22/01/2016 22:14

Vēlos saprast cik notērēju elektrību darbojoties ikdienā pa savu garažu tēpēc, nepieciešams elektrības skaitītājs, 3 fāzu. vēlams ne no galīgi vecajiem.
Varbūt kāds par simbolisku samaksu var man tādu notirgot. ( der lietots protams)

Ja ir kādi piedāvājumi lūdzu padodiet ziņu!

Re: Nopirkšu elektroenerģijas skaitītāju
Autors: Rx (85.10.211.---)
Datums: 22/01/2016 22:18

Te: [volt.lv]



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **     **  ********    ******    ********  
  **  **   **     **  **     **  **    **   **     ** 
   ****    **     **  **     **  **         **     ** 
    **     **     **  ********   **   ****  ********  
    **      **   **   **     **  **    **   **        
    **       ** **    **     **  **    **   **        
    **        ***     ********    ******    **        

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.