UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Pērk :  Building.Lv Forums
Nopirkšu elektroenerģijas skaitītāju
Autors: karlismoto (85.10.211.---)
Datums: 22/01/2016 22:14

Vēlos saprast cik notērēju elektrību darbojoties ikdienā pa savu garažu tēpēc, nepieciešams elektrības skaitītājs, 3 fāzu. vēlams ne no galīgi vecajiem.
Varbūt kāds par simbolisku samaksu var man tādu notirgot. ( der lietots protams)

Ja ir kādi piedāvājumi lūdzu padodiet ziņu!

Re: Nopirkšu elektroenerģijas skaitītāju
Autors: Rx (85.10.211.---)
Datums: 22/01/2016 22:18

Te: [volt.lv]



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
       **  **    **  ********    *******    *******  
       **  ***   **  **     **  **     **  **     ** 
       **  ****  **  **     **         **  **        
       **  ** ** **  ********    *******   ********  
 **    **  **  ****  **                **  **     ** 
 **    **  **   ***  **         **     **  **     ** 
  ******   **    **  **          *******    *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.