UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Nomā :  Building.Lv Forums
vēlos īrēt dzīvokli vai istabu no īpašniekiem, starpniekus lūdzu neatsaukties
Autors: mareks_g (---.koks.dsl.delfi.lv)
Datums: 14/09/2004 18:30

gribu noīrēt 2 istabu dzīvokli Čiekurkalna rajonā, var arī Teikā vai VEF tuvumā, ja tādu lietu nevariet piedāvāt - tad izskatīšu arī piedāvājumus par 1 istabas dzīvokli vai arī tikai 1 istabu vairākistabu dzīvoklī.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **              **  **    **  **     ** 
 **    **  **              **  **   **   ***   *** 
     **    **              **  **  **    **** **** 
    **     **              **  *****     ** *** ** 
   **      **        **    **  **  **    **     ** 
   **      **        **    **  **   **   **     ** 
   **      ********   ******   **    **  **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.