UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

viadrus
Autors: feliks200 (80.233.180.---)
Datums: 29/10/2009 20:55

Vai sitas apkures katls ir labs,vai tomer kaut ko citu izveleties?/

Re: viadrus
Autors: tante (87.110.144.---)
Datums: 30/10/2009 08:01

Minētā katla trūkumi:
1. Vajag gādāt kurināmo un arī to ievietot regulāri katlā,
2. Katls ikdienas jātīra, jautilizē pelni.



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   ********  **    **   ******   ******** 
 **     **  **    **  ***   **  **    **  **       
 **     **      **    ****  **  **        **       
 **     **     **     ** ** **  **        ******   
 **     **    **      **  ****  **        **       
 **     **    **      **   ***  **    **  **       
 ********     **      **    **   ******   ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.