UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

viadrus
Autors: feliks200 (80.233.180.---)
Datums: 29/10/2009 20:55

Vai sitas apkures katls ir labs,vai tomer kaut ko citu izveleties?/

Re: viadrus
Autors: tante (87.110.144.---)
Datums: 30/10/2009 08:01

Minētā katla trūkumi:
1. Vajag gādāt kurināmo un arī to ievietot regulāri katlā,
2. Katls ikdienas jātīra, jautilizē pelni.



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  ********  **     **  ********  ******** 
    **     **         **   **      **     **    ** 
    **     **          ** **       **         **   
    **     ******       ***        **        **    
    **     **          ** **       **       **     
    **     **         **   **      **       **     
    **     ********  **     **     **       **     

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.