UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

viadrus
Autors: feliks200 (80.233.180.---)
Datums: 29/10/2009 20:55

Vai sitas apkures katls ir labs,vai tomer kaut ko citu izveleties?/

Re: viadrus
Autors: tante (87.110.144.---)
Datums: 30/10/2009 08:01

Minētā katla trūkumi:
1. Vajag gādāt kurināmo un arī to ievietot regulāri katlā,
2. Katls ikdienas jātīra, jautilizē pelni.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********  ********  **    **  ********  
  **   **   **        **        **   **   **     ** 
   ** **    **        **        **  **    **     ** 
    ***     ******    ******    *****     ********  
   ** **    **        **        **  **    **        
  **   **   **        **        **   **   **        
 **     **  ********  ********  **    **  **        

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.