UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

Pamatu sienas ziemā
Autors: Ilgo (78.84.239.---)
Datums: 19/11/2010 22:55

Kā ar pamatu sienu atstāšanu pa ziemu bez siltināšanas un smilts piebēršanu? Plikas betona sienas uz pēdas ar šķembu apakšā. Vai var tā stāvēt?

Re: Pamatu sienas ziemā
Autors: Vienstāvs (212.93.97.---)
Datums: 19/11/2010 23:15

Ja gruntī ir ūdens un/vai māls, pastāv iespēja, ka izcilā. Vienkāršakais, ko manuprāt var darīt, ir sabērt sniegu vai smiltis.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********  **    **  **     **        ** 
 ***   ***  **        ***   **   **   **         ** 
 **** ****  **        ****  **    ** **          ** 
 ** *** **  ******    ** ** **     ***           ** 
 **     **  **        **  ****    ** **    **    ** 
 **     **  **        **   ***   **   **   **    ** 
 **     **  **        **    **  **     **   ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.