UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

Pamatu sienas ziemā
Autors: Ilgo (78.84.239.---)
Datums: 19/11/2010 22:55

Kā ar pamatu sienu atstāšanu pa ziemu bez siltināšanas un smilts piebēršanu? Plikas betona sienas uz pēdas ar šķembu apakšā. Vai var tā stāvēt?

Re: Pamatu sienas ziemā
Autors: Vienstāvs (212.93.97.---)
Datums: 19/11/2010 23:15

Ja gruntī ir ūdens un/vai māls, pastāv iespēja, ka izcilā. Vienkāršakais, ko manuprāt var darīt, ir sabērt sniegu vai smiltis.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******   ********   **     **  **    **  **       
 **     **  **     **  ***   ***  **   **   **       
 **         **     **  **** ****  **  **    **       
 ********   ********   ** *** **  *****     **       
 **     **  **         **     **  **  **    **       
 **     **  **         **     **  **   **   **       
  *******   **         **     **  **    **  ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.