UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

Pamatu sienas ziemā
Autors: Ilgo (78.84.239.---)
Datums: 19/11/2010 22:55

Kā ar pamatu sienu atstāšanu pa ziemu bez siltināšanas un smilts piebēršanu? Plikas betona sienas uz pēdas ar šķembu apakšā. Vai var tā stāvēt?

Re: Pamatu sienas ziemā
Autors: Vienstāvs (212.93.97.---)
Datums: 19/11/2010 23:15

Ja gruntī ir ūdens un/vai māls, pastāv iespēja, ka izcilā. Vienkāršakais, ko manuprāt var darīt, ir sabērt sniegu vai smiltis.



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   ******   **     **   *******   ********  
 **        **    **  ***   ***  **     **  **     ** 
 **        **        **** ****  **     **  **     ** 
 ******    **        ** *** **   ********  ********  
 **        **        **     **         **  **        
 **        **    **  **     **  **     **  **        
 ********   ******   **     **   *******   **        

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.