UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

Rindu mājas
Autors: Bonija (80.70.30.---)
Datums: 24/08/2005 18:47

Lūdzu, atsaucieties un pastāstiet par plusiem un mīnusiem dzīvošanai rindu mājās????
Paldies jau iepriekš...

Re: Rindu mājas
Autors: gints (80.70.30.---)
Datums: 24/08/2005 19:34

TIKAI PLUSI minusu nav:))



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******   ********    ******   **    **  **     ** 
 **     **  **     **  **    **  **   **   **     ** 
 **     **  **     **  **        **  **    **     ** 
  ********  ********   **        *****     **     ** 
        **  **         **        **  **    **     ** 
 **     **  **         **    **  **   **   **     ** 
  *******   **          ******   **    **   *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.