UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

Rindu mājas
Autors: Bonija (80.70.30.---)
Datums: 24/08/2005 18:47

Lūdzu, atsaucieties un pastāstiet par plusiem un mīnusiem dzīvošanai rindu mājās????
Paldies jau iepriekš...

Re: Rindu mājas
Autors: gints (80.70.30.---)
Datums: 24/08/2005 19:34

TIKAI PLUSI minusu nav:))



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   ******    ********   ********  ******** 
    **     **    **   **     **     **     **       
    **     **         **     **     **     **       
    **     **   ****  ********      **     ******   
    **     **    **   **     **     **     **       
    **     **    **   **     **     **     **       
    **      ******    ********      **     **       

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.