UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

ārsienu siltināšana
Autors: zeltene (81.198.88.---)
Datums: 19/11/2006 22:51

mūra ēka- no ārpuses vai iekšpuses?

Re: ārsienu siltināšana
Autors: KOHINURS (80.232.247.---)
Datums: 20/11/2006 07:07

Var no abām, bet prātīgāk no ārpuses. Jaunbūvei noteikti no ārpuses



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   *******   ********   ********  **     ** 
 **    **  **     **  **     **  **        **     ** 
     **    **         **     **  **        **     ** 
    **     ********   ********   ******    **     ** 
   **      **     **  **     **  **         **   **  
   **      **     **  **     **  **          ** **   
   **       *******   ********   ********     ***    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.