UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

ārsienu siltināšana
Autors: zeltene (81.198.88.---)
Datums: 19/11/2006 22:51

mūra ēka- no ārpuses vai iekšpuses?

Re: ārsienu siltināšana
Autors: KOHINURS (80.232.247.---)
Datums: 20/11/2006 07:07

Var no abām, bet prātīgāk no ārpuses. Jaunbūvei noteikti no ārpuses



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **        **     **  **    **  ********  ******** 
 **        **     **  ***   **  **           **    
 **        **     **  ****  **  **           **    
 **        *********  ** ** **  ******       **    
 **        **     **  **  ****  **           **    
 **        **     **  **   ***  **           **    
 ********  **     **  **    **  ********     **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.