UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

ārsienu siltināšana
Autors: zeltene (81.198.88.---)
Datums: 19/11/2006 22:51

mūra ēka- no ārpuses vai iekšpuses?

Re: ārsienu siltināšana
Autors: KOHINURS (80.232.247.---)
Datums: 20/11/2006 07:07

Var no abām, bet prātīgāk no ārpuses. Jaunbūvei noteikti no ārpuses



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **         **     **        **  **     ** 
 **    **  **    **   ***   ***        **  **     ** 
     **    **    **   **** ****        **  **     ** 
    **     **    **   ** *** **        **  **     ** 
   **      *********  **     **  **    **   **   **  
   **            **   **     **  **    **    ** **   
   **            **   **     **   ******      ***    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.