UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

ārsienu siltināšana
Autors: zeltene (81.198.88.---)
Datums: 19/11/2006 22:51

mūra ēka- no ārpuses vai iekšpuses?

Re: ārsienu siltināšana
Autors: KOHINURS (80.232.247.---)
Datums: 20/11/2006 07:07

Var no abām, bet prātīgāk no ārpuses. Jaunbūvei noteikti no ārpuses



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **     **  **     **  ********  **     ** 
 **     **  **     **  ***   ***     **      **   **  
 **     **  **     **  **** ****     **       ** **   
 **     **  **     **  ** *** **     **        ***    
 **     **  **     **  **     **     **       ** **   
 **     **  **     **  **     **     **      **   **  
 ********    *******   **     **     **     **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.