UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Apmetuma mašīnas
Autors: .... (212.93.100.---)
Datums: 03/02/2010 22:29

Labdien.


Lūdzu paskaidrojiet atšķirības ( +/-) starp apmetumu iekārtām G4 un G5.

Paldies.

Re: Apmetuma mašīnas
Autors: .... (78.84.50.---)
Datums: 04/02/2010 22:15

Vai jautājums neskaidrs? Varbūt var pastāstīt kur smelties informāciju.



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********        **   ******    **    **  **    ** 
 **              **  **    **   **   **    **  **  
 **              **  **         **  **      ****   
 ******          **  **   ****  *****        **    
 **        **    **  **    **   **  **       **    
 **        **    **  **    **   **   **      **    
 ********   ******    ******    **    **     **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.