UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Apmetuma mašīnas
Autors: .... (212.93.100.---)
Datums: 03/02/2010 22:29

Labdien.


Lūdzu paskaidrojiet atšķirības ( +/-) starp apmetumu iekārtām G4 un G5.

Paldies.

Re: Apmetuma mašīnas
Autors: .... (78.84.50.---)
Datums: 04/02/2010 22:15

Vai jautājums neskaidrs? Varbūt var pastāstīt kur smelties informāciju.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   ********  **     **  **     **  **     ** 
 **     **  **    **  **     **   **   **   **     ** 
 **     **      **    **     **    ** **    **     ** 
 **     **     **     **     **     ***     **     ** 
 **     **    **       **   **     ** **    **     ** 
 **     **    **        ** **     **   **   **     ** 
 ********     **         ***     **     **   *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.