UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā1234
Pašreizējā: 4 no 4
Re: Husqvarna
Autors: h2so4 (84.237.190.---)
Datums: 15/01/2012 10:55




Didzisp Wrote:
-------------------------------------------------------
> Vot tā i nesaprotu, ko nozīmē Nu
> kapēc man eļļu japērk lielveikalā jau salietu
> pa mazām pudelītēm, ja var lētāk nopirkt
> izlejamo? P Es šito vairrākkārt esmu
> dzirdējis, bet tā i nesaprotu. Es nekad neesmu
> to ievērojis, Nu jā, es nekad nežmiedzos uz
> eļļu un vienmēr leju 1:30.

----------------------

Tas ,ka tu neko nesaproti , ir redzams pēc tekstiem.
Par izlejamo eļļu... reiz pazīstams vecis, kašķīgs vecis, tuvējā servisā, kur parasti mainīja eļļu, slepus ievilka ar atslēgu kaut kādu zīmi mucai. Ko domājies, pēc gada, tā muca vēljoprojām tur stāv..un pilnāka ir palikusi.
Tāpēc vienmēr pērku mazajās kannās,pie pareiziem pārdevējiem.
Un par pļāvēju tev jau teica, viņš strādā paaugstinātas temperatūras apstākļos, tādēļ ir jālej speciālā eļla.



Re: Husqvarna
Autors: Didzisp (78.84.100.---)
Datums: 15/01/2012 11:44

Nu jā, ko nu es saprotu:) Tikai motorus pats remontēju un karburātoru protu noregulēt. Tie kuri "saprot" zālespļāveju remontē pie meistara un autiņam eļļu maina autorizetā servisā.

Re: Husqvarna
Autors: Wests (87.110.240.---)
Datums: 11/02/2012 01:21

Toreiz,kad ieliku šo tēmu,man likās.ka ja man būs attiecīgais skrūvgriezis,tad varēšu pats pieregulēt motoru pēc vajadzības.Šo speciālo skrūvgriezi nedabūju,un labi vien ir.Biju aizbraucis uz Husqvarnas servisu un redzēju,ka ja arī man būtu tas štruments,tad es tomēr neko jēdzīgu tur nebūtu pieregulējis,jo kā jau te minēja ir nepieciešams tahometrs.Meistars regulēja gan tādā režīmā gan citādā,pazāģēja un atkal pieregulēja.Zāģis kopš tās reizes darbojas kā pulkstenis.Bet ko es pats,bez pieredzes būtu varējis izdarīt?

Par eļļas proporcijām te jau daudz tika runāts.Es vēl tikai piebildīšu par ķēdi.Uz ķēdes eļļas rēķina noteikti nevajag ekonomēt,jo speciālā ķēžu ēlļa satur piedevas,kas notur eļļu pie ķēdes un kavē tās izšļākšanos pa gaisu.Fakts ir tas,ka kēdei tiek veltīts par maz vērības,bet ar nekoptu sliedi un aplami asinātu ķēdi ievērojami tiek samazināts motora mūžs.No ķēdes ir daudz kas atkarīgs.

Vispār paldies visiem par saturīgiem un interesantiem komentāriem.Mani vienīgi mazliet sašāva tas,kurš ieteica nelietot maisījumu,kurš sasķaidīts ilgāk par nedēļu.Tas rada zināmas neērtības.Es sajaucu 5 litrus un.protams, nedēļas laikā es tos nevaru izlietot,vai tiešām risks ir tik liels?

Re: Husqvarna
Autors: EjTakTu (78.84.43.---)
Datums: 11/02/2012 11:28

Risks tiešām ir liels. Tai sintētiskajai eļļai nu esot tāda daba. Tādēļ esmu iemanījies jaukt pa 2,5 litriem :) Bet nav jau zemē jālej, to veco jau mierīgi ielej mašīnā un miers mājās. Tik eļļa pa velti nedaudz izlietota, tas gan...

Re: Husqvarna
Autors: h2so4 (84.237.190.---)
Datums: 11/02/2012 12:50

zviedrija var nopirkt jau sajauktu benzīnu kannās, pie mums firmā tikai tadu lej zāģos un trimmeros. domāju, ka arī latvijā var ko tādu dabūt, to var glabāt ilgi. mājas vajadzībām tāda degviela ir ok, protams, ja zāģē un pļauj profesionālā līmenī, tad lētāk, izdevīgāk ir pašam atjaukt.

Re: Husqvarna
Autors: EjTakTu (78.84.43.---)
Datums: 11/02/2012 16:39

Tad tie maisījumi ir uz citu eļļu bāzes, kas nenoārdās. Krievu laikos jau ar priekš špirliņiem, močiem, družbām un frēzēm uzreiz veselu kannu sajauca un palēnām izlietoja.

Re: Husqvarna
Autors: bekuvetzis (85.15.210.---)
Datums: 11/02/2012 17:55

> 2) NEKĀDĀ GADĪJUMĀ NELIETOJIET SAŠĶAIDĪTU BENZĪNU, KAS STĀVĒJIS
> ILGĀĀK PAR NEDĒĻU!!!!!!!!!!!!!

Par šitamo te jautājumu man īsti nav skaidrs, kur te tā sēne!?

*Vai /superīgās/ degvielas piedevas idiotiski reaģē ar 2t-eļļas sastāvdaļām!?!
Nu es domāju tās piedevas, ko degvielas ražotāji/tirgotāji mixxē pēc saviem ieskatiem.
?

Iet uz lapu: Iepriekšējā1234
Pašreizējā: 4 no 4


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **     **  ********         **   ******   
  **  **   **     **  **     **        **  **    **  
   ****    **     **  **     **        **  **        
    **     *********  ********         **  **   **** 
    **     **     **  **         **    **  **    **  
    **     **     **  **         **    **  **    **  
    **     **     **  **          ******    ******   

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727