UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 1234Nākošā
Pašreizējā: 1 no 4
Fleksis
Autors: Riktīgs dunduks (87.110.240.---)
Datums: 11/02/2012 21:41

Par muļķību, laikam, būs jāmaksā.Ar mazo fleksīti(11000 apgr.)griezu māla ķieģeļus un tad,kad gribēju noņemt disku,šis man saka - iepūt man,un nenāk vaļā.Nu kā tik neizmēģinājos,neparko.Fleksis man vajadzīgs,taču jaunu nopirkt patreiz nevaru atļauties.Varbūt kādam ir bijusi līdzīga ķibele un ir kāds padoms,kā to verķi dabūt vaļā.Pateicos jau iepriekš.

Re: Fleksis
Autors: Rx (---.neonet.lv)
Datums: 11/02/2012 21:50

Pavisam vienkārši: pirmais variants: saspiež skrūvsplīlēs, Nofiksē griešanaos un pagriez un pareizo pusi. Otrais variants: ar saspiedējatslēgu ( cauruļu atslēgu) saspiež to, ko vajag atskrūvēt un atkal griež uz pareizo pusi. Trešais variants, ko visbiežāk pielietoju ātruma dēļ, diskiem, kas nav no metāla: Kad disks nodilis līdz neizmantojamam, nolauž vienu sānu. Ar cimdiem aptver to, kas no diska palicis pāri un driež uz pareizo pusi. Ceturtais variants: nolauž kā iepriekš. Nofiksē ar fiksatoru , tā, lai negriežās ass. Ar āmuri, vai citu dzelzi, uzsit pa šo nolauzto diska daļu, tā, lai rotējot tas vērtos vaļā un vaļā ir.

Re: Fleksis
Autors: Didims (78.84.116.---)
Datums: 11/02/2012 22:20

Es parasti nofiksēju ar fiksatoru un ar diska malu uzsitu gandrīz paralēli virsai pa kādu koka gabalu (lai diska kustība tad sanāktu atskrūvēšanās virzienā). Vienreiz ir nācies ar roratslēgu skrūvēt vaļā. Tāpēc der atcerēties, ka uzliekot disku pietiek tik cik pievilkt ar roku.

Re: Fleksis
Autors: Vienstāvs (212.93.105.---)
Datums: 12/02/2012 01:10

Ne gluži (ne uz katra flekša ar katru disku) pietiek, cik pievelk ar roku. To, kāpēc Bošiem ir tā tievā sarkanā gumijas blīvīte, es aptvēru tikai tad, kad, apturot Einhell fleksi, 23 cm akmeņgriežamā ripa ar inerci atskrūvēja uzgriezni un aizripoja pa (labi, ka tukšu) pagalmu...

Re: Fleksis
Autors: Didzisp (78.84.100.---)
Datums: 12/02/2012 10:04

Pag, māla ķieģeļus tak griež ar dimanta ripu. Tad kādas problēmas to iespiest skrūvspīlē un ar roreni uzgriezni atgriezt. Man vienam fleksi salūza tas fiksātors, tad nu visvisādi ripu mainu. Pret roratslēgu neviens fleksis nevar pretoties:)

Re: Fleksis
Autors: subaru (95.68.97.---)
Datums: 12/02/2012 11:25

man makitas fleksim bija ar abrazīvo ripu šitas pasākums, ripa izjuka nokrītot. tad nu nevarēja ne ar roreni, ne ar ko citu atskrūvēt- turot ar 17 atslēgu un griežot ar roreni, tā 17 izjuka. makitai tā problēma, ka lai uzliktu to 17 atslēgu, viņa jānoslīpē plāna, lai vispār līstu starp gredzenu un korpusu. tad nu atrisināju ar citu fleksi, pārgriezu pievilcējuzgriezni. tas pievelkošais uzgrieznis katrā depo ir, laikam 2ls gab.

Re: Fleksis
Autors: h2so4 (84.237.190.---)
Datums: 12/02/2012 11:51

tikai ar dornīti, lielu āmuru un asu sitienu. neskaitāmas reizes tā ir atskrūvēts. principā pietiek ar vienu kārtīgu asu uzsitienu, nevajag nekādu mērkaķošanos ar skūvspīlēm un rorenēm, kur nu vēl ar citu fleksi, tas jau pēdējais izmisuma gājiens, kaut ko fleksēt:D

Re: Fleksis
Autors: soseds2 (---.zb.lv)
Datums: 12/02/2012 20:23

Vel ir metode uzsildit pievelkoso uzgriezni. Man makitai ir fiksators, nofiksejot disku nonemu ar roku un ari pievelku, atlegas nelietoju.

Re: Fleksis
Autors: h2so4 (84.237.190.---)
Datums: 12/02/2012 22:44

ja kādam lētajam sūdam sildīs, tad visi zobrati izkusīs...

Re: Fleksis
Autors: aaaa (78.84.167.---)
Datums: 12/02/2012 22:57

Par lielajiem nezinu, bet parastam fleksim jebkuru disku tikai un vienīgi ar roku - nofiksē un ar roku pievelk. Tāpat vaļā - pilnīgi nekad nav bijušas nekādas problēmas. Sūdīgāk ir ar bleķa griežamajiem diskiem, kad tie paliek pavisam maziņi un tie jau tā ir plāni, tad griežas rokās, bet risinājums ir uzvilkt biezos cimdus un tad jau nu šim nav kur likties. Man ripzāģim, starp citu, bija pamācībā speciāla instrukcija kā jāpievelk disks, ideja tāda, ja disks ieķīlējas, lai to nesalauž vai nenosvilina motoru - pareizi pieskrūvēts tas sāk izslīdēt. Tā arī nekad nepamēģināju - pievelku un viss.

Iet uz lapu: 1234Nākošā
Pašreizējā: 1 no 4


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **         **     **  ********   ********  
 **     **  **    **   **     **  **     **  **     ** 
 **     **  **    **   **     **  **     **  **     ** 
 **     **  **    **   *********  **     **  ********  
  **   **   *********  **     **  **     **  **        
   ** **          **   **     **  **     **  **        
    ***           **   **     **  ********   **        

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727