UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Vates zāģēšana
Autors: J (78.84.242.---)
Datums: 19/02/2013 20:26

Ar ko parasti zāģē/sagriež cieto fasādes vati? Vai var izmantot ripzāģi vajadzīgā griezuma leņķa iegūsanai?

Re: Vates zāģēšana
Autors: Rx (77.38.137.---)
Datums: 19/02/2013 20:56

Ar šo, kā piemēram: Fiskars K20. Zāģi nelieto.Lietojot zāģi...milzīgs daudzums akmens-(stikla) putekļu. Griezums tad būs ļoti rupjš.Nelīdzens, plūkšņains.



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **         ********    *******   ********   ********  
 **    **   **     **  **     **  **     **  **     ** 
 **    **   **     **  **     **  **     **  **     ** 
 **    **   ********    ********  **     **  ********  
 *********  **                **  **     **  **        
       **   **         **     **  **     **  **        
       **   **          *******   ********   **        

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.