UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Vates zāģēšana
Autors: J (78.84.242.---)
Datums: 19/02/2013 20:26

Ar ko parasti zāģē/sagriež cieto fasādes vati? Vai var izmantot ripzāģi vajadzīgā griezuma leņķa iegūsanai?

Re: Vates zāģēšana
Autors: Rx (77.38.137.---)
Datums: 19/02/2013 20:56

Ar šo, kā piemēram: Fiskars K20. Zāģi nelieto.Lietojot zāģi...milzīgs daudzums akmens-(stikla) putekļu. Griezums tad būs ļoti rupjš.Nelīdzens, plūkšņains.



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **        **  **         **     **  ********  
 ***   **        **  **    **   ***   ***  **     ** 
 ****  **        **  **    **   **** ****  **     ** 
 ** ** **        **  **    **   ** *** **  **     ** 
 **  ****  **    **  *********  **     **  **     ** 
 **   ***  **    **        **   **     **  **     ** 
 **    **   ******         **   **     **  ********  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.