UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Vates zāģēšana
Autors: J (78.84.242.---)
Datums: 19/02/2013 20:26

Ar ko parasti zāģē/sagriež cieto fasādes vati? Vai var izmantot ripzāģi vajadzīgā griezuma leņķa iegūsanai?

Re: Vates zāģēšana
Autors: Rx (77.38.137.---)
Datums: 19/02/2013 20:56

Ar šo, kā piemēram: Fiskars K20. Zāģi nelieto.Lietojot zāģi...milzīgs daudzums akmens-(stikla) putekļu. Griezums tad būs ļoti rupjš.Nelīdzens, plūkšņains.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **   *******   ********    *******   **    ** 
  **   **   **     **  **     **  **     **  ***   ** 
   ** **           **  **     **         **  ****  ** 
    ***      *******   ********    *******   ** ** ** 
   ** **           **  **                **  **  **** 
  **   **   **     **  **         **     **  **   *** 
 **     **   *******   **          *******   **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.