UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā123456
Pašreizējā: 6 no 6
Re: Minhauzens un vidējais latvietis par malkas apkuri
Autors: lūdzu info (159.148.90.---)
Datums: 05/03/2013 16:35

Vaitad Jums nepatīk ka ejot pa grīdu ir patīkami silts?
Pēc pasaules uztveres tāds vidējais komforts ir tad, ja grīdas temperatūra ir ap 22-23grādiem,
tas nozīmē, ka pie attiecīgās grīdas temperatūras - temperatūrai galvas apvidū būtu jābūt ap 19-20grādiem ( normāli projektētā mājā).
Tas nozīmē, ja es Jūtos komfortabli tad, kad temperatūra mana vidukļa augstumā ir ap 22-24 grādi.. tad man jāceļ grīdas temperatūra, jau virs pēdu komforta līmeņa..
tas nozīmē, jā temperatūra tiek celta uz augšu mēs attālināmies no vidējiem komforta rādītājiem.. un tad mēs nonāk līdz tam, ka pie ilgstoši paaugstinātas temperatūras ikri tiek mazliet sildīti kā rezultātā vēnas paplašinās un tādejādi samazinās venozā attece un kājas var pamt un viss, kas ar to saistās. (līdzīgi ar augstpapēžu kurpēm.. bet tas jau neliedz dāmām viņas velkāt un izskatīties skaisti, kaut optimāls augstums būtu 3-4cm).

ja es dzīvotu viens tad es grīdas temperatūru paceļu tik cik manām kājām ir ērti, bet ja mēs esam četri tad to vidējo līmeni ir jau grūtāk atrast..

attiecīgi no grīdas materiāla un atsevišķa cilvēka komfortablais grīdas virsmas siltums cilvēka pēdām var svārstīties no 18-28 grādiem.

p.s ar gaisa kustību pārvietojas tikai ap 20% situma pārējie 80% ir starojuma veidā..

Re: Minhauzens un vidējais latvietis par malkas apkuri
Autors: uldis22 (85.254.61.---)
Datums: 05/03/2013 16:41

Tāpēc es domāju no kā mana kaimiņiene nomira 96 gadu vecumā, viņa visu laiku dzīvoja vecā muižā un tur taču bija vecās labās siltās grīdas, ko barons bija taisījis.

Re: Minhauzens un vidējais latvietis par malkas apkuri
Autors: lūdzu info (159.148.90.---)
Datums: 05/03/2013 16:51

cik tad tam baronam bija silti tie mūri, lai spētu pārkarsēt kaimiņienes ikrus? nebija jau mūsdienu mājas termosi...

nejau visiem tās kājas arī pamst.. tā riska grupa jau ir tie cilvēki kuriem vasaras siltajās dienas kājas ir tādas ka zeķes nevar novilkt, protams, ja bija uzviktas...

Re: Minhauzens un vidējais latvietis par malkas apkuri
Autors: uldis22 (85.254.61.---)
Datums: 05/03/2013 17:04

Viens tur prasīja lai atsaucas pēc 5 gadiem kam ir siltās grīdas. Man tūlīt būs 10 gadi siltās grīdas un varu pateikt ka viss ir labi, kājas nepamst, suns guļ uz grīdas, ģimene apmierināta, ciemiņi nežēlojas, ko vēl vajag? Pa šiem gadiem esmu uztaisījis ne vienu vien silto grīdu ar dažādiem segumiem un dažādām krāsnīm, nevienam kājas nav pampušas. Padomju laikos arī taisīja siltās grīdas klubos u.c.
Ulmaņlaikos un barona laikos arī gan pilīs gan baznīcās, līdz šim nekādas problēmas nevienam nebija.
Ceru ka man nebūs jāsaka klientiem, ka izņēmuma kārtībā var būt ka pamst kājas. Varbūt tev pamst no kā cita, varbūt vajag aiziet pie ārsta nevis pie celtnieka?

Re: Minhauzens un vidējais latvietis par malkas apkuri
Autors: ints45 (91.216.2.---)
Datums: 05/03/2013 17:05

"nejau visiem tās kājas arī pamst.. tā riska grupa jau ir tie cilvēki kuriem vasaras siltajās dienas kājas ir tādas ka zeķes nevar novilkt, protams, ja bija uzviktas..."

Te var līdzēt petrolija vēnā! Ja noveiksies, tad gluži kā Šveika brālēnam, noņems roku līdz elkonim. Gan jau ar kāju būs tāpat!

Re: Minhauzens un vidējais latvietis par malkas apkuri
Autors: rbb (91.188.45.---)
Datums: 05/03/2013 17:15

Apskatiet video
[www.youtube.com]

Iet uz lapu: Iepriekšējā123456
Pašreizējā: 6 no 6


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   ********   **    **  ********   **     ** 
 **     **  **     **  **   **   **     **  **     ** 
 **     **  **     **  **  **    **     **  **     ** 
 **     **  **     **  *****     **     **  **     ** 
 **     **  **     **  **  **    **     **   **   **  
 **     **  **     **  **   **   **     **    ** **   
 ********   ********   **    **  ********      ***    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727