UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

jumts
Autors: Maaris Zars (---.vid.gov.lv)
Datums: 26/09/2005 20:32

Civ!
Lieta taada. Ir apses deeliisju jumts a pa vasaru saceelis augsjaa spuras!
Ks par vainu? Kaa izlabot?
Truba!

Re: jumts
Autors: maaris (---.vssa.lv)
Datums: 27/09/2005 00:21

tas ir kā ?

dēlīši izliekušies ?
gali gaisā ?

sacēlis spuru var nozīmēt daudzko

labot, visticamāk, par vēlu, pārāk strauju kaltis vai arī nav pareizi uzlikts



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **     **  **        **     **  ******** 
 **    **   **   **   **        ***   ***     **    
     **      ** **    **        **** ****     **    
    **        ***     **        ** *** **     **    
   **        ** **    **        **     **     **    
   **       **   **   **        **     **     **    
   **      **     **  ********  **     **     **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.