UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

jumts
Autors: Maaris Zars (---.vid.gov.lv)
Datums: 26/09/2005 20:32

Civ!
Lieta taada. Ir apses deeliisju jumts a pa vasaru saceelis augsjaa spuras!
Ks par vainu? Kaa izlabot?
Truba!

Re: jumts
Autors: maaris (---.vssa.lv)
Datums: 27/09/2005 00:21

tas ir kā ?

dēlīši izliekušies ?
gali gaisā ?

sacēlis spuru var nozīmēt daudzko

labot, visticamāk, par vēlu, pārāk strauju kaltis vai arī nav pareizi uzlikts



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **     **  **    **  **    **  **        
 **     **  **     **  **   **    **  **   **    **  
 **     **  **     **  **  **      ****    **    **  
 ********   **     **  *****        **     **    **  
 **          **   **   **  **       **     ********* 
 **           ** **    **   **      **           **  
 **            ***     **    **     **           **  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.