UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā12345
Pašreizējā: 5 no 5
Re: jautājums par gāzbetonu
Autors: Vienstāvs (178.16.22.---)
Datums: 13/01/2014 10:24

> kāpēc ņemt vissmagāko gāzbetonu?

1) pārsedzes, cik zinu, ir tikai no vissmagākā (nerunājot par gadījumiem, kad liek dzelzbetona pārsedzes);
2) iegūsti gan izturību dažādiem dzīves gadījumiem, gan, galvenais, lielāku termomasu.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12345
Pašreizējā: 5 no 5


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********         **  ********  **    **        ** 
 **     **        **     **     **   **         ** 
 **     **        **     **     **  **          ** 
 **     **        **     **     *****           ** 
 **     **  **    **     **     **  **    **    ** 
 **     **  **    **     **     **   **   **    ** 
 ********    ******      **     **    **   ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.