UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Pašreizējā: 4 no 6
Re: Grīdā mitrums
Autors: artisb (85.10.211.---)
Datums: 12/07/2016 14:03

Esmu radījis nedaudz nepareizu priekštatu par tiem griestiem. Tātad pie šī brīža grīdas augstuma no grīdas līdz SIJĀM ir aptuveni šie 2,1m. Šādas sijas pāri telpām ir 4 gabalas. Siju augstums ir 20cm, tātad faktiski griesti ir 2,10m + 30cm. Griestos no otrā stāva ir ielikts 12mm osb ar spundi, kas galā krāsosies baltā krāsā. Līdz ar to nekāds īsti bunkurs tur nav. Sijas ir noslīpētas un dod vizuālu efektu. Kā jau minēju šis mani nestrauc. Svarīgākais ir tad ko darīt ar pašu grīdu, ja arī augstumu no grīdas līdz sijām saglabā 2.1m apmērā.

Re: Grīdā mitrums
Autors: artisb (85.10.211.---)
Datums: 12/07/2016 15:23

Stapcitu kāda betona kārta būtu jālej? Parastais betons vai sausais betons?

Re: Grīdā mitrums
Autors: Vilnis_Radio (85.10.211.---)
Datums: 12/07/2016 16:03

Nu tas pēc tavas izvēles un iespējām. Ja pats liesi, tad nāksies strādāt ar parasto betonu un jāmēģina dabūt max taisnu virsmu. Ja taisni nebūs un būs daudz pampaki un helihopteri neizmantosi, tad nāksies izlīdzinošo vēl liet. Ja izvēlēsies sauso, tad to tev iestrādās citi un tad virsmai būtu jābūt tādai uz kuras pa taisno var likt grīdas segumu. Lētāk ir parastais, bet jābūt labām iemaņām.

Re: Grīdā mitrums
Autors: artisb (85.10.211.---)
Datums: 12/07/2016 16:40

Varbūt jāsāk ar to, ka no ārpuses ir jānosiltina pamati. Kādi 10cm zilo puķiku un membrānu, kas aizturēs ūdeni? Mani nepamet sajūta, ka lielu problēmu sagādā tieši šie pamati ar aukstuma barjeru telpas iekšpusē.

Re: Grīdā mitrums
Autors: Vilnis_Radio (85.10.211.---)
Datums: 12/07/2016 17:09

Ar to pamatu siltināšanu tavā gadījumā ir šāda situācija. Ok, tu viņus nosiltini un teorētiski pamati paliks zemes siltumā, resp. nebūs pilnīgā mīnusā kā tas būtu bez siltinājuma. Attiecīgi tāda vidējā temperatūra būs ap +8, 5 ziemā. Iekšpusē pie apkures protams būs siltāk, bet tik un tā pārāk vēsi, un izkritīs kondesāts uz viņiem. Tāpēc no iekšpuses tik un tā kaut kas ir jālipina klāt. Vienīgi es pieļauju, ka siltinājums no ārpuses varētu pilnībā novākt gāzbetona apakšmalas pārāk lielo vēsumu. Cik būtu jāliek? 5 vai 10, tur būtu jārēķina, bet nu 5 vai 10, vairāk domāju, ka ne. Secību darbiem jau pats vari izdomāt.

Par membrānu man ir šaubas vai viņa maz tur ir vajadzīga. Vai tad smeļas ūdens? Bet nu likt jau var, par sliktu jau laikam nebūs. Tas mitrums kas rosās pa pamatiem tāpat nāk no zemes, no pēdas, tāpēc tik mitruma cik tur jābūt tik arī būs, neatkarīgi no tā vai vienu malu ar membrānu noliec. Man šķiet, ka membrāna varētu būt aktuāla kaut kādos īpašākos gadījumos.

Re: Grīdā mitrums
Autors: Praktiķis (85.10.211.---)
Datums: 12/07/2016 18:30

Kamēr es pa darbu,vis jau iztirzāts. Jāsaprot kāda apkure plānojas-ja siltās grīdas,tad variantu nav- visu ārā- miers un bērziņš. Ja nu tomēr paliek koka grīdas variants,tad jāsaprot,ka problēmas rada aukstās plaknes(par ko viedoklis nedalījās). Tur pietiktu tās noizolēt kaut ar 30mm putupolistirolu un vietas kuras nav līdzenas nopūst ar putām (aizvācot plēvi). Keramzīts 1. stāva grīdā nav variants jebkurā variantā. Plēve uz betona tikai kontakta grīdas variantā(siltajā pusē) . Es arī piekrītu betonētas grīdas variantam,bet ja veco betonu dabūt ārā ir sarežģīti???

Re: Grīdā mitrums
Autors: Praktiķis (85.10.211.---)
Datums: 12/07/2016 18:44

P.s. Betonētā grīdā,protams,plēvi var likt zem putupolistirola.

Re: Grīdā mitrums
Autors: Vilnis_Radio (85.10.211.---)
Datums: 12/07/2016 19:33

Nu bet par tiem griestiem stingri pārdomā. 2.1 līdz sijai arī tomēr ir krietni par maz. Man priekšnamā sijas ir apmēram tie 2.1-2.2 arī ar attiecīgajiem 20cm griestiem - nu nav tas riktīgi, nu nepavisam. :) Vajag celt, jeb tavā gadījumā varbūt rakt. Ja tā būtu tikai rakšanas vaina, tad vispār nav ko domāt, jo tos 45m2 izlāpstot nav nekāda problēma, jo īpaši ja tev tāpat tur pamatīgi jāpaplosās. Raciens ir špicka, pret ieguvumu griestos. Ja aizliesi uz 2.1, tad tā arī būs tev jādzīvo un iespējams jāškendējas vēlāk, ka nieka darbiņu neizdarīji.

Re: Grīdā mitrums
Autors: Vilnis_Radio (85.10.211.---)
Datums: 12/07/2016 19:34

Un ja rakt, tad taisi siju apakšu uz 2.5 un tad būs ideāli.

Re: Grīdā mitrums
Autors: artisb (85.10.211.---)
Datums: 12/07/2016 23:28

Par apkuri - man šobrīd pazīstamākais variants ir klasiskā malkas apkure ar radiatoriem, par citiem apkures veidiem man ir maz informācijas, bet gribētu dzirdēt ko vairāk par siltajām grīdām un kādu siltuma ieguves avotu tām pieslēgt? Varbūt iesakiet kādu labu variantu, kas neaizņem daudz vietas, jo šobrīd, ja liktu apkures katlu tad ir padomā taisīt atsevišķu piebūvi, kas īsti ērti nav.

Pašreizējā: 4 no 6


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **     **  **     **  **    **  **    ** 
 ***   ***  **     **  **     **  ***   **   **  **  
 **** ****  **     **  **     **  ****  **    ****   
 ** *** **  **     **  **     **  ** ** **     **    
 **     **   **   **    **   **   **  ****     **    
 **     **    ** **      ** **    **   ***     **    
 **     **     ***        ***     **    **     **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727