UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Pašreizējā: 5 no 6
Re: Gaisa siltumsūkņi
Autors: E (80.233.175.---)
Datums: 27/02/2009 13:16

Kas tas par klaunu?

Posted by: JurisM (80.232.219.---)
Posted by: EdgarsB (80.232.219.---)

Re: Gaisa siltumsūkņi
Autors: JurisM (80.232.219.---)
Datums: 27/02/2009 13:41

E...:):):)Esam birojā vairāki darbinieki.

Re: Gaisa siltumsūkņi
Autors: JurisM (80.232.219.---)
Datums: 27/02/2009 13:44

Un kas ir E....nelabvēlis? vai neveiksminieks konkurents???:):):):) Es gan cienu visus siltumsūkņu tirgotājus,jo mēs esam viena liela ģimene.

Re: Gaisa siltumsūkņi
Autors: JurisM (80.232.219.---)
Datums: 27/02/2009 13:45

Tie kas citus parasti apmētā ar akmeņiem paši neko lāgā nemāk....lai Tev veicās E.....:):):):):):)

Re: Gaisa siltumsūkņi
Autors: JurisM (80.232.219.---)
Datums: 27/02/2009 13:53

Parasti jau atrodas kāds tups tips,kas izjauc visu foruma saruru.Tēma taču ir-gaisa siltumsūkņi.

Re: Gaisa siltumsūkņi
Autors: Ambrosio (85.254.193.---)
Datums: 27/02/2009 15:47

No jums Juri un Edgar būtu lielāka jēga, ka pateiktu konkrētus skaitļus - kaut vai tos pašus COPus gaisa siltumsūkņu modeļiem, ko jūs tirgojat.

Un nākošais līmenis - kādi ir reālie COPi visai sistēmai Latvijas apstākļos - jūs kā nopietna firma noteikti esiet uzlikuši atsevišķu elektrības skaitītāju sūknim un siltumskaitītāju apkurei, vai ne?

Re: Gaisa siltumsūkņi
Autors: JurisM (80.232.219.---)
Datums: 27/02/2009 16:30

Katrai iekārtai COP ir atšķirīgs,tapēc lai precīzi to noteikt jāveic ļoti precīzus aprēķinus un ne vienmēr protams tas ir precīzi.
Protams ka siltumsūkņu ražotāji COP parāda pie + temperatūras un protams tad jau izskatās ļoti skaisti.Parasti jau visus klientus interesē reālās patēriņš.Tas ir tas pats, kad pērkot mašīnu rakstīts,ka vidējais patēriņš ir 8 litri,bet kad brauc izrādās 9,5. Protams tas ir atkarīgs arī kā brauc,līdzīgi ir ar apkures iekārtām.Viss atkarīgs no tā,kādu cilvēks mājā grib temperatūru,jo 2-3 grādi arī ļoti iespaido elektrisko patēriņu.
Dzīvē ir tā,ka skatamies reālus elektrības patēriņus.Parasti jau gaiss-ūdens siltumsūkņus liek jau esošajās mājās,un tas nozīmē ,ka paskaitīt reālo siltumsūkņa patēriņu var arī bez atsevišķa elektriskā skaistītāja.
Ja ir vēlēšanās varam dot iespēju satikties un izrunāties ar mūsu klientiem un tad jau var uzzināt patiesību.
COP ir laba lieta,bet tam ticēt nedrīkst.

Re: Gaisa siltumsūkņi
Autors: JurisM (80.232.219.---)
Datums: 27/02/2009 16:34

COP tas ir domāts vairāk priekš ražotājiem,jo ko izteiks COP cilvēkam,kas no tā neko nesaprot.Saprot tikai cik uz 1 patērēto KW elekroenerģijas saražo KW siltuma,bet pie kādām temperatūrām un kādiem apstākļiem.
Tā kā lūdzu pie mums-Siltumsūkņu centrs.

Re: Gaisa siltumsūkņi
Autors: Pow (62.85.110.---)
Datums: 27/02/2009 17:44

Ļoti pārlicinoši.
Obligāti piekāpšu pie jums siltumsūkņu centrā.
Respekt i uwaga.
Klauni.

Re: Gaisa siltumsūkņi
Autors: Ambrosio (81.198.34.---)
Datums: 27/02/2009 18:03

Juri, nevajag tik daudz liekvārdības. Man nevajag lekciju par to, ka COP ir atkarīgs no ekspluatācijas apstākļiem, es zinu. Vari droši uzrakstīt COPus pie dažādām temperatūrām. Kaut gan mani vairāk interesē KONKRĒTI ekspluatācijas piemēri gaisa-ūdens siltumsūkņiem - no kā māja celta, apkurināmā platība, radiatori vai siltā grīda, uzturamā istabas temperatūra, patērētā enerģija, saražotais siltuma daudzums un varbūt vēl kas.

Ja nevar publiski pateikt konkrētus piemērus, ko dos iešana uz ofisu? Tur manu uzmanību no tehniskām lietām centīsies novērst blondīne ar lielām krūtīm, lai es neieklausoties parakstītu līgumu, vai? :)

Tā kā droši raksti šeit gari un plaši par klientu reālo pieredzi, savādāk tāda tukša tiršana sanāk.



Re: Gaisa siltumsūkņi
Autors: spk (---.tieto.com)
Datums: 27/02/2009 19:12

"lai precīzi to noteikt jāveic ļoti precīzus aprēķinus un ne vienmēr protams tas ir precīzi" - šis teikums pārliecina, klients ir gatavs parakstīt līgumu.

Re: Gaisa siltumsūkņi
Autors: Ambrosio (81.198.34.---)
Datums: 27/02/2009 19:23

Aizmirsu pajautāt ļoti svarīgu jautājumu gaiss/ūdens siltumsūkņiem. Juri, Tu piedāvā aktīvos (ar piespiedu gaisa cirkulāciju) vai pasīvos (bez) siltumsūkņus? Mani interesē tieši reālie COPi, jo aktīvajiem siltumsūkņiem mūsu laika apstākļos, kas tagad ir tipiski, siltummainis aizsalst un notiek automātisks defrosts, kurš protams rij enerģiju, un tajā brīdi siltumu uz māju nepadod vai padod samazinātā apjomā.

Re: Gaisa siltumsūkņi
Autors: E (---.balticom.lv)
Datums: 27/02/2009 20:36

Atvainojos, ja jūs patiešām esat divi reāli cilvēki. Vienkārši pilns forums jau ar šitādiem variantiem, kad zem dažādiem nikiem apsriež it kā cik labs tas un vai cits piedāvājums. Arī laika starpība starp jūsu postiem nepārliecina :)

Un Ambrosio runā par lietu! Šeit cilvēki zina ko nozīmē COP un kādam aptuveni būtu jābūt patēriņam vienā vai otrā mājā (pēc platības un būves veida). No jums gaida sekojošu info:
1) iekārtas ražotājs un modelis
2) ražotāja pierakstītas COP
3) pie kādas temperatūras šis COP tika mērīts (āra temperatūra/uzsildītā ūdens temperatūra)
4) laboratorija kas šo COP apstiprina (rūpnīcai mērījumiem jābūt sertificētiem)
5) reālais patēriņš no pieredzes (uzstādītajiem klientiem) t.i. pāris piemēri ar mājas izmēru, veidu (mūris, koka karkass) un patēriņu par kādu konkrētu ziemas mēnesi.

Paldies!

Re: Gaisa siltumsūkņi
Autors: SandyL (84.237.182.---)
Datums: 28/03/2009 22:05

Vienistabas studio tipa dzīvoklis dienvidu pusē, apm. 36 m2. Vēlamā temperatūra ziemā ap 18 grādiem un daudz svaiga gaisa. Vai būtu vērts iekārot gaisa siltumsūkni? Lūdzu brašo speciālistu viedokli!! :)

P.s. Vai tas par sauso gaisu, putekļiem un troksni pie darbošanās bija nopietni?

Re: Gaisa siltumsūkņi
Autors: Normund (91.201.12.---)
Datums: 30/03/2009 09:57

Toshiba Nordic gais-gais siltumsuknis
Viegli un lēti uzstādāms

COP pie āra temperatūras +7ºC 5.08
Pie -15ºC 2.4

Ziemas režīms +8ºC grādu uzturēšanais telpā

Re: Gaisa siltumsūkņi
Autors: Marcos (---.fktk.lv)
Datums: 30/03/2009 11:15

Par tiem gaisa siltumsūkņiem.
Kaimiņš jau kādus 3 gadus lieto gaiss/gaiss siltumsūkni, ražotāju nezinu. Viņam māja apmēram tik pat liela kā mana - 130m2 (man SS zeme/ūdens). Intereses pēc aizgāju paskatīties cik šim tas apkures risinājums patērē, izrādās ~ 2300 kW mēnesī (janvārī). Man šajā laikā notērēja ~1000 kW. Starpība tomēr ir.

Re: Gaisa siltumsūkņi
Autors: AIGARS_ (---.lrvk.gov.lv)
Datums: 30/03/2009 15:06

Marcos: paprasi kaimiņam cik viņam tas sūknis maksāja un tad parēķini, kas izdevīgāk, maksāt krītu par trubām zeme vai štromi!

Re: Gaisa siltumsūkņi
Autors: Marcos (---.fktk.lv)
Datums: 30/03/2009 15:21

Viņam maksāja 4k Ls, man 7k Ls. 10 gados amortizējot starpību zemes SS pārmaksāt sanāk kādi 30 Ls mēnesī, salīdzinot ar gaisa SS. Tā kā sadārdzinājums nav tik liels, ekonomija uz elektrību ir lielāka.

Re: Gaisa siltumsūkņi
Autors: gudrais (87.110.11.---)
Datums: 10/04/2009 18:21

Janvārī kaimiņam vajadzēja kurināt ar malku. Pie lieliem mīnusiem gaisa SS darbojas kā parasts elektrosildītājs, un tas ir dārgs prieks un pa velti tiek deldēts SS. Kaukad jau visu to izzāģēto koku masu no dārza ir jāsakurina. Un janvārī ir patīkami, ja ir dzīva uguns.

Re: Gaisa siltumsūkņi
Autors: Marchelo (80.233.145.---)
Datums: 21/04/2009 23:06

Cik esmu dzirdējis, nekas labs nav. Iesaku Mitsubishi siltumsūkņus. Pats lietoju un ļoti apmierināts.
www.commodus.lv iegāju, piezvanīju un ļoti labi pastāstīja, pēc 3 dienām jau viss darbojās par ļoti labu cenu.

Gaisa siltumsūkņi www.commodus.lv


Pašreizējā: 5 no 6


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
       **   ******    **    **  ********  ********  
       **  **    **   **   **      **     **     ** 
       **  **         **  **       **     **     ** 
       **  **   ****  *****        **     **     ** 
 **    **  **    **   **  **       **     **     ** 
 **    **  **    **   **   **      **     **     ** 
  ******    ******    **    **     **     ********  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727