UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Pašreizējā: 4 no 10
Re: "Depo" boikots!
Autors: ParodijaNeValsts (46.230.129.---)
Datums: 21/10/2020 00:06

Sqq rakstīja:
-------------------------------------------------------
> 2 noderīgos idiotus jau savervēja :)


hehe,kurš tad te beidzot ir idiots,ko?
[www.youtube.com]

Re: "Depo" boikots!
Autors: Georgs999 (80.89.75.---)
Datums: 21/10/2020 13:46

No vienas puses man patīk šis maskerādes laiks. Jo kovidiotus jau pa gabalu var pamanīt pēc uzpurņiem. Pēdējos 30 gadus biedēja, ka krievi nāk. Tagad covid nāk. Atkal baidies un dalās sabiedrība divās daļās. Nevienam nevajag vienotu sabiedrību ar kuru būtu manipulēt.

Re: "Depo" boikots!
Autors: v_t (84.237.187.---)
Datums: 21/10/2020 14:46

"No vienas puses man patīk šis maskerādes laiks. Jo kovidiotus jau pa gabalu var pamanīt pēc uzpurņiem. Pēdējos 30 gadus biedēja, ka krievi nāk. Tagad covid nāk. Atkal baidies un dalās sabiedrība divās daļās. Nevienam nevajag vienotu sabiedrību ar kuru būtu manipulēt."

jā, šīs maskarādes pozitīvā puse ir tā, ka skaidri redzams kas par cilvēku tev nāk pretī. vai ar savu galvu domājošs cilvēks, vai verga dvēsele.
šis laiks piedāvā negaidītas atklāsmes, uz ielas satiekot pazīstamus cilvēkus ar uzpurņiem. tu saproti, ka esi kļūdījies priekšstatos par viņu, vai arī viņš ir veiksmīgi maskējies, izlicies par to, kas nav. šodien satiku maskē/o/jušos paziņu, kurš iepriekš sevi bija pozicionējis kā taisnības un brīvības cīnītāju, un tagad es viņu redzu pakļaušanās simbolā - uzpurnī, vietā, kur tas pat drīkst nebūt!
protams, tie otri ir pārliecināti, ka nojūgušies ir tieši šš skeptiķi.
brīnišķīgs laiks graudu atsijāšanai no pelavām, vienkārši perfekts.
bīstamā puse ir tā, ka kārtējo reizi sabiedrība tiek sašķelta pretiniekos. kādi tik dalījumi nav bijuši - proletārieši pret buržujiem, kristieši pret musulmaņiem, fašisti pret komunistiem, melnie pret baltiem, bērni pret vecākiem, protams, krievi pret latviešiem u.t.t. un tagad vēl šš ticīgie pret skeptiķiem.
padomju laiks tiek pieminēts kā stukaču ziedu laiki. paskatīsimies, paskatīsimies vai šš ticīgie nepārspēs stukačismā, apkarojot skeptiķus, čekas stukačus, to sasniegumus no zināmā maisa. pagaidām zinu tikai vienu piemēru. bet arī tas lika acīm ieplesties un izsaukties - arī tu brut!
pacentīsimies nesaiet ragos savā starpā un nesākt apkarot vienam otru. mums kopā būs svarīgāki darbi darāmi, būs jāsauc pie atbildības valsts postītāji.

Re: "Depo" boikots!
Autors: rrrd (51.195.150.---)
Datums: 21/10/2020 15:06

Masku uzliek lai mazinātu iespēju saķert šo vīrusu un tādējādi pasargātu sevi un savus tuviniekus no iespējas inficēties. Ja maska nepalīdzētu, tad to nevajadzētu lietot.
Cik slimam ir jābūt lai to saistītu ar pakļaušanos, sabiedrības manipulāciju utt man grūti izprast.

Re: "Depo" boikots!
Autors: v_t (84.237.187.---)
Datums: 21/10/2020 15:36

"...man grūti izprast" - tur jau ir tas joks. laikā, kad no visiem masu mēdīkļiem, bezmaz pat no tējkannas un gludekļa, nāk vienveidīga informācija, būtu vērts paskatīties, ko tad "ēd" šš skeptiķi, ko atšķirīgu zina viņi. par spīti tam, ka informācija tiek cenzēta un dzēsta, atrast to var. jautājums ir gribēšanā.

Re: "Depo" boikots!
Autors: binary (90.139.33.---)
Datums: 21/10/2020 15:37

v_t Wrote:
-------------------------------------------------------
> pacentīsimies nesaiet ragos savā starpā un nesākt
> apkarot vienam otru.

Nu varbūt sāc ar sevi, nevis gaidi, kad to darīs visi citi? Varbūt sāc ar to, ka pārstāj dēvēt medicīnas personālu par suņiem (jo uzpurņus tak lieto suņi)?


rrrd Wrote:
-------------------------------------------------------
> Masku uzliek lai mazinātu iespēju saķert šo vīrusu
> un tādējādi pasargātu sevi un savus tuviniekus no
> iespējas inficēties.

Parasti gan saka/raksta, ka masku pamatā lieto, lai pasargātu apkārtējos. No who.org:
Quote

Masks reduce potential exposure risk from an infected person whether they have symptoms or not. People wearing masks are protected from getting infected. Masks also prevent onward transmission when worn by a person who is infected.

Re: "Depo" boikots!
Autors: v_t (84.237.187.---)
Datums: 21/10/2020 15:48

binary, parādi kur manā tekstā ir vārds - suns! palūgšu neattiecināt uz mani savus secinājumus!

cita starpā, liela daļa mediķu ir tās pašas dezinformācijas upuri, daļa pakļaujas mīļā miera labad, un pavisam neliela daļa aktīvi piedalās šovā.

ir virkne rakstu un video, kuros argumentē kāpēc maska nepasargā no vīrusa.

Re: "Depo" boikots!
Autors: agrais (89.254.148.---)
Datums: 21/10/2020 16:38

Redz, bet ir ari otra puse..Man sievai ir vairākas kafejnīcas, konditorijas cehs. Kafejnīcās prasa gan maskas, gan aizsargstiklu, nu tur nianses. Ir prasība klientiem atgadinat par maskām.Nu ko tad darit, telot baigo sazverestibas atmaskotaju un uzlikt uz visu miksto?Un nedod dievs, kāds no visa bara saslimst...tad biznesam kirdik. Par kaut kadu boikotesanu var runat tikai plikadidas, kam nav ko zaudet.Vispar panesusies galigi mulkīga diskusija. Es ari neticu visai sitai padarīsanai. Bet uzņemejs ir sasaistit pa rokam un kājām. Doma ka tas Depo ta no laba prata prasa tas maskas/ Vinus tapat kontrole un var sodit vai pat aizklapet. Un kam tad no ta būs labums.Taka te tie dazi daildirseji var sķūrēt taisni un nejauciet cilvekiem galvas. Dažš pat iedomajies draugus skirot...Nu kur tādi stulbeni rodas.

Re: "Depo" boikots!
Autors: Melnstrādnieks (81.224.220.---)
Datums: 21/10/2020 16:50

Vo vellos! Es te darbā maskā ar perfi hujārīju grīdu, bet svētītā sūdūdens tirgotājs Pļaviņš visiem sastāstījis par Ovjedo konvenciju un apgalvo, ka uzvelkot masku es veicu medicīniskas manipulācijas ar sevi, tad jau sanāk, ka esmu doktors... būs jāiet prasīt algas pielikums :D

Re: "Depo" boikots!
Autors: Cogito (78.84.175.---)
Datums: 21/10/2020 17:23

Bēdīgi gan, ka šim forumam nav moderatora.
Uz katra paša sapratni, kas ir celtniecības foruma tēma un kas nav, paļauties ir visai bezcerīgi.

Re: "Depo" boikots!
Autors: Vilnis_Radio (81.198.190.---)
Datums: 21/10/2020 18:20

Cogito, nav tik traki, tā ir tikai viena kompakta tēma un ja cilvēkiem gribas izkratīt sirdi, tad lai labāk to dara šeit pie iejūtīgas publikas nevis pie svešiem. :)
Mani daudz vairāk kaitina, ja atveru forumu un tur viss pilns ar spama tēmām, tas gan ir reāli traucējoši.

Re: "Depo" boikots!
Autors: ETT (95.68.26.---)
Datums: 21/10/2020 18:38

Georgs999
Nevēlies precizēt par to 30 gadu biedēšanu ar "Krievi nāk!"? Droši vien nevēlies, jo tad būs jāatceras (drīzāk gan jāmeklē) no kurienes aug kājas tiem "biedētājiem". Ja paši krievi baida ar krieviem, tad tur nekā nevar padarīt
[www.delfi.lv]

Re: "Depo" boikots!
Autors: Pašdarbnieks (87.110.51.---)
Datums: 21/10/2020 18:40

Ja kādreiz jādodās uz kādu medicīnisko iestādi, kur bez maskām iekšā nevar tik, vai v_t un citi daiļrunātāji nevilks masku, ja nu kāds ierauga?:)

Re: "Depo" boikots!
Autors: ETT (95.68.26.---)
Datums: 21/10/2020 18:43

ParodijaNeValsts
Kur izlasīji, ka v_t kaut ko aicina boikotēt? Manuprāt, viņš tikai izteica savu viedokli un nostāju par masku nēsāšanu, pie kam, daudz plašākā skatījumā.

Re: "Depo" boikots!
Autors: ETT (95.68.26.---)
Datums: 21/10/2020 18:51

binary
Tik viens jautājums - uzpurni sev uzliek suns, vai tomēr to, sunim neprasot, uzmauc cilvēks?

Re: "Depo" boikots!
Autors: ParodijaNeValsts (46.230.133.---)
Datums: 21/10/2020 20:39

Pašdarbnieks rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ja kādreiz jādodās uz kādu medicīnisko iestādi,
> kur bez maskām iekšā nevar tik, vai v_t un citi
> daiļrunātāji nevilks masku, ja nu kāds ierauga?:)

Protams,kad nevilkšu!Ar ko medicīnas iestāde būtu labāka par piem.veikalu?Manā skatījumā jo mēs tauta ātrāk un vairāk sāksim nepakļauties,jo ātrāks tas marasms sabruks,tas ir laika jautājums.... Jau tagad režīms prāto kā izkontrolēt cilvēkus,reāli nevar neko izkontrolēt,katram mentu blakus nenoliks... :) Tā uzpurņu uzspiešana ar varu ir pēdējais laika kliedzošākais notikums,vēl joprojām tautā aktuāla lieta ir nelikumīgā OIK un NĪN atcelšana vienīgajam mājoklim!Joprojām turpinās ņirgāšanās par Latvijas tautu!!!

Re: "Depo" boikots!
Autors: ParodijaNeValsts (46.230.133.---)
Datums: 21/10/2020 20:47

agrais rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Redz, bet ir ari otra puse..Man sievai ir vairākas
> kafejnīcas, konditorijas cehs. Kafejnīcās prasa
> gan maskas, gan aizsargstiklu, nu tur nianses. Ir
> prasība klientiem atgadinat par maskām.Nu ko tad
> darit, telot baigo sazverestibas atmaskotaju un
> uzlikt uz visu miksto?Un nedod dievs, kāds no visa
> bara saslimst...tad biznesam kirdik. Par kaut kadu
> boikotesanu var runat tikai plikadidas, kam nav ko
> zaudet.Vispar panesusies galigi mulkīga diskusija.
> Es ari neticu visai sitai padarīsanai. Bet
> uzņemejs ir sasaistit pa rokam un kājām. Doma ka
> tas Depo ta no laba prata prasa tas maskas/ Vinus
> tapat kontrole un var sodit vai pat aizklapet. Un
> kam tad no ta būs labums.Taka te tie dazi
> daildirseji var sķūrēt taisni un nejauciet
> cilvekiem galvas. Dažš pat iedomajies draugus
> skirot...Nu kur tādi stulbeni rodas.


Pag vecīt.Tas kad režīms tagad prasa tavām kafejnīcām/konditorejai ievērot kautkādus debīlus noteikums tas ir viens bezpriģels.Otrs ir tas,kur tev ir problēma pievērt acis uz to marasmu? Nezinu kādus tev noteikumus šie tur izvirza-jābūt roku spirtam,jāaizrāda vai citas glupības,bet tavā vietā es vnk pievērtu acis,jo ir jāsaprot,kad cilvēkiem nepatīk ne maskas,ne viņu aktīvie līdzskrējēji.Ja tu sirdī atbalsti to tautas apspiešanu aizbildinoties ar neeksistējošu vīrusu,tad tu kļūsti par nozieguma līdzdalībnieku pret Latvijas tautu!Manī nebūs nekādas iecietības pret kangariem!!!Esi cilvēks nevis padauza,tad cilvēki Tevi cienīs!

Re: "Depo" boikots!
Autors: binary (90.139.33.---)
Datums: 21/10/2020 20:57

Vilnis_Radio Wrote:
-------------------------------------------------------
> Cogito, nav tik traki, tā ir tikai viena kompakta
> tēma un ja cilvēkiem gribas izkratīt sirdi, tad
> lai labāk to dara šeit pie iejūtīgas publikas
> nevis pie svešiem. :)

Žēl tikai, ka labajā sānā un RSS tas spams "aizdzen" komentārus no forumam atbilstošākām tēmām.

Re: "Depo" boikots!
Autors: Ambrosio (95.68.82.---)
Datums: 21/10/2020 21:07

ParodijaNeValsts rakstīja:
-------------------------------------------------------
> -------------------------------------------------------
> > Ja kādreiz jādodās uz kādu medicīnisko iestādi,
> > kur bez maskām iekšā nevar tik, vai v_t un citi
> > daiļrunātāji nevilks masku, ja nu kāds
> ierauga?:)
>
> Protams,kad nevilkšu!Ar ko medicīnas iestāde būtu
> labāka par piem.veikalu?Manā skatījumā jo mēs
> tauta ātrāk un vairāk sāksim nepakļauties,jo
> ātrāks tas marasms sabruks,tas ir laika
> jautājums....

ParodijaNeValsts nu gan ir viens savtīgs mazerfakeris, kas aizlaidies no Latvijas uz Norvēģiju. Varbūt tomēr Krištopānam savā laikā bija taisnība?

Ārsti un medicīnas personāls ir jāsargā kā savs acuraugs un jādara viss iespējamais, lai minimizētu viņu saslimšanas iespēju. Kas būs, ja saslims ārsti? Pareizi - samazināsies veselības aprūpes iespējas visiem iedzīvotājiem. Akūtas veselības problēmas pārvērtīsies par hroniskajām. Smagākie COVID-19 un ne tikai COVID-19 slimniekie ātrāk un biezākā slānī nomirs. Atlikušie ārsti ātrāk izdegs un daļa no tiem aizies pelnītā atpūtā.

Gudri cilvēki mācās no citu kļūdām, normāli no savām, tādi kā ParodijaNeValsts nemācās no kļūdām vispār.

Re: "Depo" boikots!
Autors: Vēsā (77.219.2.---)
Datums: 22/10/2020 03:04

Ķīna jau vismaz 10 gadus staigāja maskās. Vai tas palīdzēja pasargāt viņus un citus no Covid-19 ???

Maskas nav risinājums, tā ir cilvēku pieradināšana būt paklausīgiem. Vispirms pievelkam grožus, tad mazliet atlaižam, visi jau priecīgi, ka palika labāk, tad atkal pievelkam, jau stingrāk, tad atkal mazliet atlaižam... un visi priecīgi, ka nav tik sāpīgi, kā bija iepriekš. Cilpa pamazām paliek aizvien šaurāka, bet ik reizi mazliet ieelpojot mēs jau to uzskatām pa labu situāciju.

Kad un kā tas beigsies nezinu. Veikalus neboikotēju, bet maskā paelpot ilgāk pat 10 minūtēm nevaru, trūkst elpas, reibst galva, līst sviedri un klapē sirds. Pat ja ļoti cenšos pacensties, viss ir slikti. Tagad brīvdienas, nekur nav jāiet, bet jau pēc pāris dienām būs darba dienas, pie stūres, un pirmo reizi maskā... Nezinu kā būs.
Var jau censties, bet Depo veikalā (citos iztiku bez maskas, jo varēju iet iepirkties, vai iztikt) toč sapratu, ka lai kā es necenstos, man ir slikti, gribās no turienes prom, novilkt, noraut to masku, jo nevaru paelpot un ja aizrādīs, tad izskrāpēt tam apsargam ģīmi, kasierei (kur atkal jau piecietu elpas trūkumu atpakaļ uzvilktajā maskā un centos sakoncentrēties uz samaksu, mierinot sevi ar domu ka nu jau tūliņ samaksāšu un ārā..) ARĪ!!, un vispār, VIENKĀRŠI palieku AGRESĪVA, jo man ir fiziski un morāli SLIKTI !!! Gan jau ne tikai es tā jūtos.
Agresija nav nekas labs, ne pie kā laba nenovedīs tās maskas!

Pašreizējā: 4 no 10


Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **      **  **         **    **  **     **  **     ** 
 **  **  **  **    **   **   **   **     **  **     ** 
 **  **  **  **    **   **  **    **     **  **     ** 
 **  **  **  **    **   *****     **     **  **     ** 
 **  **  **  *********  **  **    **     **  **     ** 
 **  **  **        **   **   **   **     **  **     ** 
  ***  ***         **   **    **   *******    *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727