UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Pašreizējā: 2 no 5
Re: Remontdarbu izcenojumi.
Autors: Vilhelms ()
Datums: 30/07/2007 20:59

Kur šitādi lohi rodas, kuri uzskata, ka Latvijā visu grib pa lēto? Taisni otrādāk, mūsu būvniecības izmaksas sen sit pušu tuvās un pat vairs ne tik tuvās zemēs esošas. Šeit neviens nerunā par smirdīgiem 2 latiem dienā, pat ne stundā. Tagad bez 5 lašiem stundā nekustēs pat palīgstrādnieks. Pilnīgi vēmiens nāk ja paklausās, cik grūta dzīve ir celtniekiem un kā par kapeikām viņiem ir jāstrādā. Vienīgaos mierinājums, ka tas vairs nav uz ilgu laiku, vēlākais no nākamā pavasara pasūtītājs pasūtīs mūziku, nevis celtnieks čībās.

Re: Remontdarbu izcenojumi.
Autors: zigurds ()
Datums: 18/08/2007 04:55

regipsa pielimesana ar perfliksu kvadr.cenas

Re: Remontdarbu izcenojumi.
Autors: Bik Offtopiks ()
Datums: 27/08/2007 03:01

Nu ir redzēts, ka uz atsevišķiem darbiem atbrauc nevis bulgāri vai baltkrievi, bet vācieši!, šancē pēc pulksteņa, pabeidz obj. un tikpat fiksi prom... Tā ka par kapeikām un vergošanu cien. celtnieki nemurgojiet lūgtum

Re: Remontdarbu izcenojumi.
Autors: sendijs ()
Datums: 07/11/2007 03:16

sendijs sīmanis
-------------------------------------------------------
> Labdien!
> Vai ir kaut kur internetā pieejams veicamo
> iekšdarbu remonta izcenojums - par katru
> pozīciju atsevišķi.
> Piem:
> Durvju krāsošana - cik izmaksā?
> Sienu šālēšana - cik izmaksā?
> Griestu krāsošana - cik izmaksā?
> un tā tālāk.
>
> Paldies par informāciju.



Re: Remontdarbu izcenojumi.
Autors: apdare ()
Datums: 07/11/2007 03:45

tur nu gan tiesa ka katram meistaram ir jabut saviem instrumentiem. man te reiz gadijas ka bija paliels objekts un bija kads japieaicina, piezvaniju pa reklamu,ok, cena apmierina. atbrauc dzekini 3 gab, apskatas, ja nemsoties - iedodiet mums 150 ls avansu lai varam spaktellapstas un mikseri nopirkt :D:D:D man likas ka es kadu no savam spaktellapstam ietrieksu viniem mugura, bet dusmas bija mazakas par smiekliem ko sada situacija man izraisija :D:D:D
tur nu nav ko apstridet - var pietrukt kads nieks - tacu sava amata meistaram ir jabut nokomplektetam ar instrumentiem... :)

Re: Remontdarbu izcenojumi.
Autors: chaapslis ()
Datums: 07/11/2007 07:52

he he -avansu!!! tas ir psc... es nekad nenjemu naudu ieprieksh.. da nu straadaat ar apzinju, ka esi paraadaa bezmaz vai!!!

Re: Remontdarbu izcenojumi.
Autors: Edmunds777 ()
Datums: 02/12/2007 23:39

Es vispār nolietojamos instrumentus iekļauju tāmē,jo savādāk uz tādiem vien mūsdienās var bankrotēt. Katrs sīkums tagad maksā ap 2ls,katra špakteļlāpsta ap 4ls-tas vis ir normāli,ja paprasa avansu.
Man bija gadījums,kad nozaga instrumentus-aiznesa visu ko var aiznest un atsperties varēju tikai ņemot avansus instrumentiem.A ko darīt???

Re: Remontdarbu izcenojumi.
Autors: andis_pakalnietiss ()
Datums: 12/12/2007 08:04

lasu un vairs neparko nebrīnos. visādi gadās. pirms gadiem 10 savu darbu sāku ar 1 elektrisko instrumentu. nu jau vairs nevaru savākt pa 5 palielām kastēm. gadās darbs, kur vajadzīgs tāds un tāds instruments, ja nav, tad nopērku un nečinkstu, jo zinu, ka jebkurš instruments agri vai vēlu atmaksāsies. izcenojumus izdaru pamatojoties uz i-netā atrastajām un savu pieredzi , darbu smagumu un ilgumu. piemēram avansu ņemu tikai pēc pirmās nostrādātās nedēļas, tipa lai saimnieki redz, ka kaut ko varu un saprotu no tās šeptes. tikai vienam strādājot neiet tik ātri, cik brigādei.

google.lv ierakstu darbu izcenojumi un nets sviež tik adreses. paskaties pats.

p.s. daudz laika esmu pavadījis sastādot savus izcenojumus, lai es būtu apmierināts un klients arī.

Re: Remontdarbu izcenojumi.
Autors: Ivars Jurevics ()
Datums: 15/12/2007 20:30

ww Wrote:
-------------------------------------------------------
> paskaties , pemēram WWW.brigada1.LV



Re: Remontdarbu izcenojumi.
Autors: spk ()
Datums: 16/12/2007 20:38

hehehe, nesen redzēju Profā 2 tēlus oranžās darba drēbēs ar Brigada1 uz muguras, un mani īpaši piesaistīja frāze no viņu sarunas "da pohuj, berjom, etomu saiģot" :) Tēlu vizuālais arī atstāja profesionāļu iespaidu.

Pašreizējā: 2 no 5


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **      **  ********  **    **  ********  **     ** 
 **  **  **     **     ***   **  **         **   **  
 **  **  **     **     ****  **  **          ** **   
 **  **  **     **     ** ** **  ******       ***    
 **  **  **     **     **  ****  **          ** **   
 **  **  **     **     **   ***  **         **   **  
  ***  ***      **     **    **  ********  **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727