UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12345
Pašreizējā: 5 no 5
Re: Remontdarbu izcenojumi.
Autors: jurka ()
Datums: 09/01/2008 04:52

Kas ir večukiņ,nervi vairs netur,nuja,kredīti ta saņemti,a galvu reibinošie ienākumi tu tū.Nekas tev namainīsies arī pēc 4 mēnešiem,ja nu vienīgi paliks vēl sliktāk.Nedomā,ka tikai baņķieri un biznesmeņi tās mājas ceļ,māju vai arī izremontētu dzīvokli jau grib arī citu profesiju cilvēki,kas nebūt nepelna tevis nosauktos 900Ls.Atzīsti,ka bija jau aizgājis par tālu,paši jau vien tās cenas saskrūvējāt.Un kādi tur 900Ls,man jau sanāca apmetējiem maksāt 400 Ls nedēļā katram,celtniekiem jau tā bij sakāpis galvā,ka izlikās visu varenāki par pašu Dievu,bet nu nekas,šitas gads jūsu sakarsušās galvas bišku atdzesēs

Re: Remontdarbu izcenojumi.
Autors: vecukins8 ()
Datums: 10/01/2008 06:50

Ar nerviem un kredītiem viss kārtībā,es tikai nesaprotu kāpēc tāds naids pret celtniekiem!A,tu jurka varēji pats apmest,tad nebūtu te jāčīkst.

Re: Remontdarbu izcenojumi.
Autors: jurka ()
Datums: 10/01/2008 17:13

Es ta neko nečīkstu,cik prasīja,tik maksāju,jo darba kvalitāte apmierināja,bet nu darba kultūra gan bij zem katras kritikas,to cūkkūti vajadzēja redzēt,bet ši problēma laikam ir daudziem.

Re: Remontdarbu izcenojumi.
Autors: nelietis ()
Datums: 11/01/2008 03:55

vecukins iemet savas koordinaaates mosh vareeshu ko piespeeleet,veel jo projaam netieku galaa :)


Re: Remontdarbu izcenojumi.
Autors: nelietis ()
Datums: 11/01/2008 03:59

Da i cenas nekriit :D :D :D
Un jums visiem kas te celtniekus "slavee un atbalsta"neliekas aizdomiigi ka tieshi uz briidi,kad visi runaa par celtnieciibas darbu beigaam kaut vai taada nekustamo iipashumu firma kaa Balsts veica nenormaalu paplashinaashanos???
Gaidam rudeni un viss atsaaksies :D
HeHeHe

Re: Remontdarbu izcenojumi.
Autors: vecukins8 ()
Datums: 12/01/2008 20:37

Rakstiet uz vecukins8@#$%&inbox.lv

Re: Remontdarbu izcenojumi.
Autors: mahuuber ()
Datums: 03/02/2008 03:28

pilniigi piekriitu vechukinjam8,,reti jau gadaas saprotoshi cilveeki kuri izprot cenu paaugstinaajumu par darbu..ko tad ar firmaam neielaizas cilveeki..ko tur juus izgeerbs peec pilnas programmas..jo tam pasham celtniekam jaanopelna algu arii sekretaarei..kura objektu redz laikam tikai caur bildeem un visu dienu draugos seez

Re: Remontdarbu izcenojumi.
Autors: labs cilvēks ()
Datums: 04/02/2008 00:05

ir jāstrādā oficiāli ! es piemēram esmu pašnodarbinātas un slēdzu līgumus ar pasūtītāju! tūlīt noslēgšu ligumu ar vienu ražoti par iekšējās apdares darbiem visām viņu ražotajām mājām un nesūdzos par darbu trūkumu drīzāk ir jāsūdas par cilvēku trukumu kuri māk strādāt un zin ko dara! man pemēra ir princips tāds ja pasūtītas kautko iebilst pret maniem izcenojumie tad lai ara pats neiešu skraidīt pakaļ un lūgties ! un to ka cilvēkam kur zina ko dara un dara to labi (nerunāju pa tim kuri vienreiz ir stāvējuši blakus meiseram un redzējuši kā viš strādā un tagat paši jūtas meistari)50 Ls dienā ir neteiksim ka labi ,bet normāli jo no tiem 50Ls ir jāatpelna instrumenti transports tāmes sastādīšana(jan nav norunāta cena par tāmes sastādīšanu)
apģērbs utt. bet tiem kas sēž ofisos tak nav jāpērk savs dators savs printeris savas datorprogrammas darba galds un vēl vis kaut kas! takā padomājat pirms izsakāt savas replikas! vajag arī kādreiz nedaudz likt lietā pelēko vielu ko mēs visi saucam par smadzenēm ,bet ja kādam vienkārši tur ir tukšums vai arī tik daudz lai varētu kautko sliktu pateikt uz citu pusi tad nav jau ko apvainoties vai arī ņemt viņus vērā normāli cilvēki taču neapvainojas un garīgi atpalikušajiem!
katram ir jāsaņem pēc nopelniem...

Re: Remontdarbu izcenojumi.
Autors: Aigars Nonbergs ()
Datums: 08/04/2008 20:50

spk Wrote:
-------------------------------------------------------
> hehehe, nesen redzēju Profā 2 tēlus oranžās
> darba drēbēs ar Brigada1 uz muguras, un mani
> īpaši piesaistīja frāze no viņu sarunas "da
> pohuj, berjom, etomu saiģot" Tēlu vizuālais
> arī atstāja profesionāļu iespaidu.



Mehanizētās apmešanas izcenojumi
Autors: dzeguze ()
Datums: 09/04/2008 13:20

Labdien! Velos uzzināt, cik maksā iekšsienu , griestu un ārsienu mehanizētā apmešana ( darbs,materiāli).Varbūt kādam ir pieredze?

Iet uz lapu: Iepriekšējā12345
Pašreizējā: 5 no 5


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **    **  **     **  ********   ******   
 **        **   **   **     **  **        **    **  
 **        **  **    **     **  **        **        
 ******    *****     *********  ******    **   **** 
 **        **  **    **     **  **        **    **  
 **        **   **   **     **  **        **    **  
 ********  **    **  **     **  ********   ******   

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727