UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3
Re: pirts pērtuves grīdas apstrāde
Autors: Pavels.O ()
Datums: 11/11/2014 08:31

man pa tām stundām (kurinu ~ 1,5-2 h + baudu pirti ~ 3 h) grīda (~ 7 cm betona + 0,5 cm izlīdzinošā + 1 cm līme / flīzes) neuzsilst līdz komforta temperatūrai. Ir viena nosūce pie grīdas (keramiskam skurstenim ventilācijas kanāli, kas pie čaulas)

Re: pirts pērtuves grīdas apstrāde
Autors: Rx ()
Datums: 11/11/2014 10:16

Vai secinājums pareizs? : Jātaisa betona grīda, ar siltumizolatoru, kā piemēram putuplastu ap 30mm, betona slānis virsū 40-50mm. Flīzes. Tad sasildīt šādu masu būs vieglāk, ātrāk. Ja atvēl vēl 100 EUR Devi kabelim, tad lieta pilnīgi atrisināta: Ieslēdz uz stundu, grīda silta, izmaksas elektrībā 10 centi....un nav jāzīlē pirms būvniecības, vai sasils no pirts gaisa grīda vai nē......

Re: pirts pērtuves grīdas apstrāde
Autors: Didzisp ()
Datums: 11/11/2014 10:17

Nezinu, varbūt man betons plānāks, vai gaiss savādāk staigā, bet kad eju pirtī, grīda sasilusi tā, ka nevajag čības kajā. Protams, pēdas "nesvilina",bet citādāk komfortabli. Vot dušastelpā gan nesilst un tur sļobenes jāvelk kājā. Protams, ja krāsni kurina pusotru stundu, tad grīda nesasils, bet es ūdeni bez 2,5 stundām uzsildīt nevaru, kamēr vēl sariktējas, grīda gana silta.

Re: pirts pērtuves grīdas apstrāde
Autors: gulu ()
Datums: 11/11/2014 11:36

Paldies par viedokļiem, ir viela pārdomām, šā brīža noskaņojums ir atpakaļ pie flīzēm, ko lielā mērā veicinājuši Zodčija argumenti. Paldies visiem par komentāriem.

Re: pirts pērtuves grīdas apstrāde
Autors: Didzisp ()
Datums: 11/11/2014 11:53

Lai Tev pirtī viegks gars un kāja snesalst!

Re: pirts pērtuves grīdas apstrāde
Autors: Pavels.O ()
Datums: 11/11/2014 13:30

Pievienojos Didzisp vēlējumam.
P.S. Man zem visa pīrāga ir 50 mm putuplasts, tāds pats pīrāgs ir dušā, kur grīda ir krietni aukstāka, bet pērtuvē vienalga prasās redele IMHO. Un t pērtuvē turu ~ 80C, jāpamēra grīdas virsma

Re: pirts pērtuves grīdas apstrāde
Autors: Zodčijs ()
Datums: 11/11/2014 15:02

Lūk arī atklājās Didžap neapsildāmās grīdas siltuma "brīnums"....laikam tak nedaudz par mazjaudīgu ir krāsniņa pret sasildāmo ūdens boileri un pirts platību (vai arī sienas nav pietiekoši siltumnoturīgas)- ja 2,5 stundas jākurina...tas it kā ir pa ilgu...

Bet tas viss tomēr ir mazsvarīgi pret to, ka Didzim ir pašam sava pirtiņa - lūk kas ir pats svarīgākais...

Mazgātuvē - loģiski ka grīda mazāk silta - jo grīda pastāvīgi slapja - jo ūdens to dzesē...

Un Rx ieteikums ir vērā ņemams - tas protams padārdzina izbūvi - bet tā dara, īpaši ja vēlas lai ziemas salā neaizsalst ūdensvads un kanalizācija (ja vispār ir sistēma, kam aizsalt)

Re: pirts pērtuves grīdas apstrāde
Autors: Didzisp ()
Datums: 11/11/2014 15:20

Man boileris uzmontēts uz dūmvada un ir vismaz 100L(neesmu mērijus, tads sanāca uzmetināt). Ziemā ūdens temperatūra labi ja daži grādi un kamēr to uzkurina, vismaz lidz 40 gradiem, savas divas stundas točna vajag. Pašu pērtuvi es varu līdz simtam pa pus stundu uzdzīt, bet vajag tak visas blakustelpas sasildīt. Vārdu sakot, jaudas krāsnij diezgan un siltinajums arī pietiekošs, bet dušastelpa un liela priekštelpa jauzsilda. Man patīk, ka viss izsilis, nevis priekštelpā uz aukstiem benķiem sēdēt :). Tieši jajudīgas krāsns dēļ laikam man to grīdu izdodas uzsildīt. Nu jā, makla gan vismaz divi kārtīgi klēpji aiziet un ne jau alksnītis.

Re: pirts pērtuves grīdas apstrāde
Autors: Praktiķis ()
Datums: 11/11/2014 16:55

Izejot un ieejot pirtī ar grīdu saskare ļoti īslaicīga-daži grādi uz priekšu atpakaļ ir maznozīmīgi. Pērtuvē uz grīdas viennozīmīgi balsoju par koka redelēm. Galvenais arguments-DROŠĪBA. Nevajag nemaz iereibušas kompānijas. Pēc kārtīga pēriena uzmanība atslābusi,tāpēc paslīdēt uz flīzēm,pat uz gludas betona grīdas ir sekundes daļas jautājums. Domāju,ka tikai retajam nebūs paziņu lokā neviena,kas nebūtu kritis uz tādas grīdas.

Re: pirts pērtuves grīdas apstrāde
Autors: J ()
Datums: 12/11/2014 20:52

Nu man arī uz izlīdzinošā sastāva stāv koka redeles, bez tām grīda auksta ar visu putuplasta siltinājumu apakšā (man 50mm), nu ja 2h kurina, tad jau varbūt arī uzsilst, bet es tik ilgi parasti negaidu. Par labu izlīdzinošajam ir ne tikai cena un mazāka darbietilpība, bet manuprāt viņu vieglāk arī iztīrīt salīdzinot ar blakus dušas telpā esošo flīžu grīdu.

Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********  **    **  ********   ******  
 ***   ***  **    **  ***   **  **        **    ** 
 **** ****      **    ****  **  **        **       
 ** *** **     **     ** ** **  ******    **       
 **     **    **      **  ****  **        **       
 **     **    **      **   ***  **        **    ** 
 **     **    **      **    **  ********   ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727