UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā1234
Pašreizējā: 4 no 4
Re: Pirts pērtuve
Autors: pamats topošais ()
Datums: 08/01/2015 23:01

Es ar flīžu līmi uztaisīju kritumu.

Re: Pirts pērtuve
Autors: AndrisL ()
Datums: 09/01/2015 22:52

Turpinot tēmu par pērtuves apdari, nonācu pie jautājumiem
1.Kādus lapkoku apdares dēļus labāk izvēlēties?
Ir pieejama apse, liepa melnalksnis, kuriem cena m2 ir aptuveni vienāda. Kāda ir pieredze ar šādiem kokiem?
2. Ar ko pārklāt ( dabiskāku un nekaitīgu), lai dēļi nepaliek tumšāki pēc vairāku gadu ekspluatācijas, jo nebūs vēlmes tos vēlreiz slīpēt, lai atgūtu pirmatnējo gaišumu.

Re: Pirts pērtuve
Datums: 10/01/2015 00:45

1. Tas droši vien ir nepareizi, bet es savai pirtij nupat uzliku skujukoka apdari un tikai lāvas un atzveltnītes iepirkšu lapukoku. To es darīju tāpēc, ka man patīk skujkoks un smarža, tas ir drošāks, bet sveķi nebaida, jo pie apdares jau ar ķermeni klāt neskaros. Lapukoku vēl neesmu izvēlējies, bet laikam pamaēģināšu melnalksni, jo ar liepu un apsi līdz šim man nebija laba pieredze, kā aizgāja bojājums tā riktīgi iepuva, kaut telpa noventilējās salīdzinoši ok. Man tā bija slapjā. Saunai droši vien vienalga.
2. Arī droši vien nepareizi, bet es savai pirtij neklāšu neko virsū, jo šeit forumā bija diskusija un slēdziens, ka klājot virsū eļļveidīgos sanākot vēl trakāk. It kā somu smēres esot ok, tā viens respondents minēja. Kaut gan es arī pamēģināju Supi un liepas un pilnīgi nekādu efektu nemanīju. Varbūt tāpēc man tā liepa iebojājās? :)

Re: Pirts pērtuve
Datums: 10/01/2015 00:49

Ā, par gaišumu. Es kad paskatos mūsdienu foršās pirtis, tad redzams, ka visur pēc feņ šui telpas ir krēslainas un tad tādas supergaišas mēbeles nemaz tik labi nav. Gaumīgi nodzīvota pirts pat vairāk tai ainā iederas varbūt.
Godīgi sakot cik nu man nācies pirtīs pabūt, tad mēbeļu gaišums man nudien nav gājis pie sirds. Bet tas acīmredzot ir gaumes un varbūt attieksmes jautājums. :)

Re: Pirts pērtuve
Autors: Didzisp ()
Datums: 10/01/2015 07:33

Apdarei jau liepa skaitās vislabākā, bet nu gaumes lieta. Man ir parasta egles vagonka, jo palika pāri no mājas apšūsanas un bija kautkur jāgrūž :) Pareizi uzbūvētā pērtuvē nekas nepūst un, otrā dienā pēc pēršanās, viss ir sauss. Galvenais, lai dēļu apakšējie gali pareizi nozāģēti un neskarās pie zemes. Ja grib dabīgu pirti, tad dēļus nekā neapstrādā, Ja grib ķīmiju, tad iet uz lielveikalu un pērk visus tos sūdus apstradei un smakai. Pilnīgi piekrītu Vilnim, pirtij jābūt dabīgai un ar laiku tā paliek pelēka. Nevajag skatīties smukos reklāmas žurnālus, bet kartīgi pērties! Ja uz lāvas blakus sēž pliks sieviškis, tad nu točna pofig kādā krāsa lāva :)

Re: Pirts pērtuve
Autors: Pavels.O ()
Datums: 10/01/2015 10:52

Sev pērtuvē liku apsi gan sienām, gan lāvām. Liepa ātrāk bojāsies, bet skaitās patīkamāka. Melnalksnis uzvedīsies tāpat kā apse, starpība ir tikai tonī. Sev sienas ne ar ko neapstrādāju, piekrītu uzskatam par dabīgumu, bet lāvas 2x nogāju ar supi eļļu, nezinu cik labi viņa aizsargā, bet netīrumi uz lāvām paliek. koks tumšs paliks arī apstrādājot.
Skujkoku piekritējs neesmu, nepatīk man tie sveķi, man lāvu karkass ir no skujkokiem un smaržas pietiek gana.

Re: Pirts pērtuve
Autors: AndrisL ()
Datums: 11/01/2015 00:06

Paldies par pieredzi, izvēlēšos melnalksni, būs tumšāks koks no dzimšanas, kur mazāk redzēs netīrumus. :)
Vai taisnība ir ar tām skrūvēm - ka labāk izmanto nerūsējošās nevis cinkotās? Karsētva ir "slapja" tikai pēršanās dienā, tas ir, 1 diena no 7, tāpēc liekas, ka palielināts rūsēšanas risks skrūvēm nepastāv.

Iet uz lapu: Iepriekšējā1234
Pašreizējā: 4 no 4


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   ********   ********  **         **    ** 
 **     **  **     **     **     **    **   ***   ** 
 **     **  **     **     **     **    **   ****  ** 
 ********   ********      **     **    **   ** ** ** 
 **         **            **     *********  **  **** 
 **         **            **           **   **   *** 
 **         **            **           **   **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727