UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3
Aometums uz kokšķiedras
Datums: 24/11/2016 17:44

Sveiciens!
Tātad jautājums ir par kokšķiedras plāksnes apmešanu iekštelpās. Plāksne ir arī slīpās jumta virsmas, kas droši vien nozīmē ka apmetumam iestrādē ir jāspēj lapi pielipt.
Kādu apmetumu visprātīgāk būtu izmantot - cementa bāzi vai var arī viscaur MP? Vajag iestrādāt arī sietu. Viena dzirdēta versija ir cementa armējošā ar sieta iestrādi un finišs ar MP. Materiāls mazliet atšķiras no minerālajiem blokiem, jo vairāk uzsūc mitrumu. Kādas domas?

Re: Aometums uz kokšķiedras
Autors: Niks ()
Datums: 24/11/2016 19:56

Man arī ir šādas konstrukcijas slīpie griesti mansardstāvā. Arī domāju apmest, bet objektīvi novērtējot savas spējas šajā jomā, šo plānu atmetu. Ja būtu metis, tad visticamāk mestu ar siltumizolācijas materiālu līmēšanas - armēšanas javu, piem. Skret BAK un protams liktu sietu. Tā būtu visvieglāk. Viskrutāk jau būtu apmest ar kādu vēl elpojošāku materiālu - māla (http://www.rbb.lv/cm/home.php?lang=lv&page=about&table=cm_apsuvums) vai kaļķa apmetumu, bet tas nav priekš manis. Tāpēc esmu nolēmis šīs kokšķiedras plāksnes apdarināt ar dekoratīvajām kokšķiedras plāksnēm Isotex.

Re: Aometums uz kokšķiedras
Autors: aigarsa68 ()
Datums: 24/11/2016 20:04

Es no sākuma kokšķiedru(STEIKO) armēju siets+bak,kad viss izžuvis,grunts un ģipša apmetums.Nekas nost nekrīt ,neplaisā...gan sienas,gan griesti,gan mansards ,,,ideāla štelle!!!

Re: Aometums uz kokšķiedras
Datums: 24/11/2016 20:31

Paldies, skaidrs. Tātad apstiprinās mans plāns sākt ar to pašu Baku.

Nik - es arī kaut kādu līdzīgu plānu izskatīju (ar domu izlaist iekšējo biezo kokšķiedreni un finišēt ar dekoratīvo), bet cena tik ļoti ļoti neuzrunāja, ka tomēr drošāks variants šķiet tas pats apmetums + krāsa. Nezinu kā tev, bet man ir 6 logi + bariņš ar jumta krēsliem un tiem visiem apiet garām ar dārgu dekoratīvo paneli nešķiet reāli.

Re: Aometums uz kokšķiedras
Datums: 24/11/2016 20:40

Jā, tieši Isotex bija tas kuru izskatīju kā vienu no variantiem.

Re: Aometums uz kokšķiedras
Autors: Niks ()
Datums: 24/11/2016 21:23

Jā, Isotex nav no tiem lētajiem materiāliem, bet ja man būtu jāmaksā meistariem par apmešanu + vēl materiāli, tad kvadrātmetra cena gandrīz sanāk tāda pati kā pašam nesteidzīgi saliekot Isotex paneļus.

Re: Aometums uz kokšķiedras
Autors: Dindirin ()
Datums: 24/11/2016 22:52

Es izmēģināju klebespachtel, pēc gruntēšanas ar ļoti plānu kārtu var jau dabūt līdzenu. uz šuvēm parasto riģipša lentu.
vizuāli ir ok, tālākā apstrāde kā riģipša sienai.

vienīgi laikam šis slānis jau ir hermētisks, patlaban izskatu variantu par kaļķa apmetumu plānā kārtiņā ar marli

Re: Aometums uz kokšķiedras
Autors: pašdarbnieks ()
Datums: 25/11/2016 09:34

Koks temperatūras un no telpu mitruma staigās un viss tas špahtelējums bez sieta būs ar plaisām un ar laiku nodrups..


Pieskrūvēt rigipša loksni pa virsu un piešpahtelēt šuves, gala rezultātā neiznāks lētāk?

Re: Aometums uz kokšķiedras
Autors: vārds ()
Datums: 25/11/2016 10:47

Kāpēc nelīmēt uzreiz krāsojamo tapeti?

Re: Aometums uz kokšķiedras
Datums: 25/11/2016 10:51

Plāksnes piestiprinātas ar skrūvēm un plastmasas sēnēm - attiecīgi tās jau veido reljefu, ja pieņem, ka visa pārējā plakne ir līdzena.

Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
       **  ********         **  ********   ******   
       **  **     **        **     **     **    **  
       **  **     **        **     **     **        
       **  ********         **     **     **   **** 
 **    **  **         **    **     **     **    **  
 **    **  **         **    **     **     **    **  
  ******   **          ******      **      ******   

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727