UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Pašreizējā: 5 no 6
Re: flizes
Autors: Lauris3333 ()
Datums: 22/09/2021 21:43

Ar ko tā Delta ir labāka par kādas citas firmas līmeņošanas komplektiem?
Neesmu vēl mēģinājis līmeņot ar šīm sistēmām,bet labprāt pamēģinātu,tikai kura būtu piemērotākā..

Re: flizes
Autors: agrais ()
Datums: 23/09/2021 07:18

Ne ar ko labaka nav, katram razotajam kaut kāds savs knifs, bet pa lielam lieta cena...Cik maksa savilcej pistole, cik viss parējais. Uz lielakam platībam jau diezgan krietnas izmaksas nak klat. Es Depo pagajušo nedeļu ar tos spaiņus pamaniju, lielas ka normali, tik cenu neskatījos. Par tiem krustiņiem...Var izmantot limeņošanas atstarpi, bet ta būs loti šaura, parasti jau tomer krustiņus liek, pēc vajadzīga izmera. Un ja...tā ar bāž to vienu malu.Ar tiem ķīlīšiem būs baigais čakars, ej nu notrapi precīzi.Tie tomer nav tam domati....

Re: flizes
Autors: binary ()
Datums: 23/09/2021 09:06

Man it kā platības nav lielas, bet nu tāpat kādi 150-160 eur savācās par to Rubi Delta. Rupji rēķinot, 20 par knaiblēm, 90 par 1300 enkuriem, 25 par 300 ķīļiem, 15 par piegādi. Nāksies strādāt lēnām, lai ķīļu skaits neierobežo darbus :D

Ar ko Rubi Delta labāka? Pieņemu, ka kaut kādā mērā ar mārketingu. Redzēju, ka ksenukai esot pieejams. Youtubā paskatījos kaut kādus Sal DiBlasi video, kur kā reiz Rubi Delta tika izmantota. Aizbraucu uz ksenukai, lai paskatītos uz vietas, kā viņi izskatās. It kā tik tālu viss OK. Bija doma tai ksneukai arī pirkt, bet nesanāca - ne uz vietas, ne caur internetu. Bet nu vazāties vēl pa veikaliem, lai saprastu, ko un kur var nopirkt, īsti nav ne vēlmes, ne laika, tāpēc pie Rubi Delta arī paliku.

Nezinu, cik svarīgs ir to enkuru biezums. Rubi Delta ir pieejami 4 izmēru enkuri, atkarībā no šuves platuma.

Re: flizes
Autors: binary ()
Datums: 23/09/2021 09:07

Jautājums par šuves izmēru - 2mm ir OK priekš 42x42 grīdas flīzēm un priekš 70x25 sienas flīzēm?

Re: flizes
Autors: Lauris3333 ()
Datums: 23/09/2021 13:20

Var arī strādāt bez knaiblēm? Tieši tā ķīļu sistēma, ir redzēts ka ar roku vienkārši iespiež ,bet drošivien ir neērtàk.Redzēju veikalā kautkādu poļu sistēmu.100 gab ķīļi -5eur un Tie klipši ko liek zem flìzēm arī 100 gab 5 eur.Nez kas tur sanāktu.

Re: flizes
Autors: binary ()
Datums: 23/09/2021 14:57

Man kārtējais fail ar to rubi delta sistēmu - tikko zvanīja no veikala un pateica, ka knaibles nav pieejamas... Varbūt kādam ir liekas un var padalīties?
Edit: lai gan ksenukai *it kā* ir pieejamas...

Par sistēmas lietošanu bez knaiblēm - domāju, ka DDM. Bet nu var jau vispār līmeņošanas sistēmu neizmantot.



Labots 1 reizes. Pēdējo reizi labots 23/09/2021 15:05, labojis binary.

Re: flizes
Autors: kubiks ()
Datums: 23/09/2021 21:39

Pirms pāris nedēļām vēl Ozolā bija knaibles uz vietas.

Re: flizes
Autors: Lauris3333 ()
Datums: 24/09/2021 07:44

Ok par knaiblēm sksidrs,bet ir vēl skrūvējamie,ko par tiem sakat?

Re: flizes
Autors: agrais ()
Datums: 24/09/2021 08:13

Es jau rakstīju...Skruvejamiem ir tieksme pievelkot bīdīt flizi ...Gludas, glancetas mazak, grubuļainas bišķi vairak.Bet tas tads sīkums....Man ir ar metala enkuru, nav jalauz, var izmantot atkal un atkal. Bet ir laicigi jaizņem, citadi iekalst un tad gan jalauž nost.Labak jau tad ar lauzamiem enkuriem, ta nav jadoma ka ara dabūt. Man vienkarsi par loti letu naudu trapījas tadus dabūt, tad nu izlietosu.Dažus ir nacies nolauzst, nevarēju āra vairs dabūt...

Re: flizes
Autors: ekomaja ()
Datums: 24/09/2021 19:44

Sodien Senukajā uz Jūrmalas šosejas bija Rubi delta knaibles gan atsevišķi, gan spainī kopā ar ķīļiem.

Būvejam sev māju:
[ekomaja.wordpress.com]

Pašreizējā: 5 no 6


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **      **  **        **     **  **    **  **    ** 
 **  **  **  **        **     **  ***   **  ***   ** 
 **  **  **  **        **     **  ****  **  ****  ** 
 **  **  **  **        *********  ** ** **  ** ** ** 
 **  **  **  **        **     **  **  ****  **  **** 
 **  **  **  **        **     **  **   ***  **   *** 
  ***  ***   ********  **     **  **    **  **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727