UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
struktūrkrāsa
Autors: Reno ()
Datums: 03/07/2007 04:15

Ar ko un kā pareizi jākrāso struktūrkrāsa. Krāsoju(griestus) ar lielo spalvaino rulli- krāsa noklājās nevienmērīgi. Vietām graudiņi ir vairāk vietām mazāk.Redzamas rulīša pēdas. Griesti izskatās raibi. Kā izlabot-vai pārkrāsot ar parastu krāsu,jeb laist virsū vēlreiz struktūru?Vai nebija jāizmanto īsspalvainais rullītis? Krāsa-vivacolor dekor+ graudiņi. Tika regulāri maisīts ar mikseri.

Re: struktūrkrāsa
Autors: Rx ()
Datums: 03/07/2007 04:28

Man iznāca tāpat! Kad gaisma atspīd- tāda zvaigžņotā debess izskatās. Balta ir. savāda arī. Bet acīs jau nav kā "mieža grauds"...



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **         **      **   *******   **     ** 
 **     **  **    **   **  **  **  **     **  **     ** 
 **     **  **    **   **  **  **         **  **     ** 
 **     **  **    **   **  **  **   *******   **     ** 
 **     **  *********  **  **  **         **   **   **  
 **     **        **   **  **  **  **     **    ** **   
 ********         **    ***  ***    *******      ***    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.