UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12345
Pašreizējā: 5 no 5
Re: Manas pardomas par: vai remontet pasiem
Autors: spk ()
Datums: 11/12/2007 19:15

Es šad tad salīgstu - mēs vienojamies ar meistariem, kad būs pabeigts, ka būs kvalitatīvi un tas maksās tik, un kas būs ja pēc pusgada nokritīs. Ar līgumu nav jāsaprot tikai aprakstīts papīra gabals, līgumu var mierīgi slēgt mutiski, skatīt mūsu varenās valsts civillikumu.
Es un meistars - mēs abi riskējam. Es - ka pazaudēšu laiku un materiālus, meistars - ka pabeigs darbu, bet es kautkāda iemesla pēc nesamaksāšu, nezinu, es riskus uzskatu par identiskiem un sūdu iestāšanās iespēju vērtēju pēc runas un deguna. Nez, kā meistari mani vērtē, bet kautkā salīgt līdz šim pārsvarā ir izdevies.

Re: Manas pardomas par: vai remontet pasiem
Autors: ivars-p ()
Datums: 12/12/2007 03:21

Es,buciņ,slēdzu līgumus.Pārsvarā tos slēdz ar juridiskām,valsts iestādēm...Paprasi kādam privātajam PVN un tad redzēsi,kā tevi pasūtīs tālāk...Nu,nevar oficiāli strādāt par tādiem cipariem kā neoficiāli!

Re: Manas pardomas par: vai remontet pasiem
Autors: norm.chalis ()
Datums: 21/12/2007 02:53

Ja ir pasuutiitaajs kam tas ir vajadziigs sleedzu liigumus bez probleemaaam,bet kaa raada pieredze,jo vairaak gadi paiet jo mazaak cilveekiem interesee liigumi.

Re: Manas pardomas par: vai remontet pasiem
Autors: GuntisL ()
Datums: 29/12/2007 08:33

Ja ir daudz dārgā laika, vienmēr jāpamēģina pašam, pašvērtējums ceļas, ja iesaista pārējos ģimenes locekļus - vēl labāk. Bet pats lielākais pluss visam tam - ja aizies greizi, sarunā ar meistaru vairs nebūsiet galīgais lohs, aptuveni zināsiet materiālu patēriņu, laikietilpību utt.
Iesācējiem lielākais klupšanas akmens ir nekvalitatīvs remonts. Nevis vizuāli, bet gan materiālu izvēlē. Nopietnākā remontā vajadzētu izlasīt dažādu literatūru pirms materiālu iegādes. Un - uz priekšu! Tas nekas, ja kaut kas būs šķībi - vienmēr var noplēst un uzlikt pa jaunam.
Lai veicas! :)

Re: Manas pardomas par: vai remontet pasiem
Autors: elektriķis Māris ()
Datums: 29/12/2007 09:58

Man liigums ar pasuutiitaju sastaav no divaam daljaam - taame un rozeshu/sleedzhu/lampu izvietojuma skice.

Pats esmu DIY piekriteejs, bet liidz zinaamai robezhai. Klausos visaadus staastus par cilvjiem, kas pashrociigi celj savas maajas jau n gadus. Ir cilveeki, kas dziivoklja istabu izremontee pashrociigi meenesha laikaa uz atvaljinaajuma reekjina, kas atkal ir sava veida fetish.




Iet uz lapu: Iepriekšējā12345
Pašreizējā: 5 no 5


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******   ********  **         **        ********  
 **     **     **     **    **   **        **     ** 
        **     **     **    **   **        **     ** 
  *******      **     **    **   **        **     ** 
        **     **     *********  **        **     ** 
 **     **     **           **   **        **     ** 
  *******      **           **   ********  ********  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727