UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: mazliet par flīzeeshanu(mazaas fliizes)
Autors: aaaa ()
Datums: 23/04/2008 00:14

Nu bet kāpēc saplāksnis būtu jālīmē ar flīžu līmi, ja flīžu līme ir uz cementa bāzes un pie koka, kā zinām, cements nelīp. Līmē ar to pašu montāžas līmi - ar to var pielīmēt jebko pie dajebkā, tikai viena nelaime - kaut ko dabūt pēc tam nost ir praktiski nereāli.

Re: mazliet par flīzeeshanu(mazaas fliizes)
Autors: Mikijs ()
Datums: 10/05/2008 00:29

Liimeejot ar fliizhu liimi ir regulaacijas iespeeja , gan nobiide dziljumaa , gan uz malaam. Nu taa protams tikai mana doma. Man ieteica pirms liimeet saplaaksni pie regjipsha ar fliizhu liimi , to apstraadaat ar betonkontakta grunti.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **    **   *******   **     **  **    ** 
 **     **  ***   **  **     **  ***   ***  ***   ** 
 **     **  ****  **  **         **** ****  ****  ** 
 **     **  ** ** **  ********   ** *** **  ** ** ** 
  **   **   **  ****  **     **  **     **  **  **** 
   ** **    **   ***  **     **  **     **  **   *** 
    ***     **    **   *******   **     **  **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.