UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: mazliet par flīzeeshanu(mazaas fliizes)
Autors: aaaa ()
Datums: 23/04/2008 00:14

Nu bet kāpēc saplāksnis būtu jālīmē ar flīžu līmi, ja flīžu līme ir uz cementa bāzes un pie koka, kā zinām, cements nelīp. Līmē ar to pašu montāžas līmi - ar to var pielīmēt jebko pie dajebkā, tikai viena nelaime - kaut ko dabūt pēc tam nost ir praktiski nereāli.

Re: mazliet par flīzeeshanu(mazaas fliizes)
Autors: Mikijs ()
Datums: 10/05/2008 00:29

Liimeejot ar fliizhu liimi ir regulaacijas iespeeja , gan nobiide dziljumaa , gan uz malaam. Nu taa protams tikai mana doma. Man ieteica pirms liimeet saplaaksni pie regjipsha ar fliizhu liimi , to apstraadaat ar betonkontakta grunti.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  ********   ********   ******   ******** 
 ***   **  **     **     **     **    **  **    ** 
 ****  **  **     **     **     **            **   
 ** ** **  ********      **     **           **    
 **  ****  **     **     **     **          **     
 **   ***  **     **     **     **    **    **     
 **    **  ********      **      ******     **     

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.