UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Iet uz lapu: 1234Nākošā
Pašreizējā: 1 no 4
Koka kāpnes privātmājai
Autors: A Pink Dream ()
Datums: 17/10/2008 10:47

Sveiki tie, kas vēl rosās!

Aktuāls ir koka kāpņu jautājums 2 stāvīgai privātmājai. Varbūt ir kādi meistari, firmas, kuras ir aprobētas un jūs ieteiktu? Kads cenu diapazons par priedes vai oša kāpnēm?

Re: Koka kāpnes privātmājai
Autors: žora korņevs ()
Datums: 17/10/2008 11:14

ap divaam shtukaam. osha kaapnes veel daargaak.

Re: Koka kāpnes privātmājai
Autors: v_t ()
Datums: 17/10/2008 11:29

oša kāpnes par 700 ls, priedes vēl lētāk.

Re: Koka kāpnes privātmājai
Autors: aaaa ()
Datums: 17/10/2008 11:58

Nezinu kā tagad, bet pirms gada pats apjautājos vairākās galdniecībās - primitīvas kāpnes ar 1 pagriezienu, pie tam nosegtas, sānu malām nav jābūt smukām, zem 2 štukām ar mani vispār neviens i netaisījās runāt. Ja kas, no oša vairs retais taisa, lielākā daļa galdniecību taisa no saplākšņa ar oša utt finierējumu.
Kā var būt 700 Ls, ja 1 pakāpiena standarta cena ir 60 Ls, praktiski visur, cik esmu prasījis - un tie ir pliki pakāpieni, bez pašas trepju nesošās struktūras.
v_t: tā tu arī nepadalījies ar to savu lēto galdnieku telefonu - nu jau tas bija labu laiku atpakaļ, kad prasīju. (tagad jau vairs nav aktuāli - kaimiņš sametināja rāmi no metāla, virsū koka pakāpieni - paštaisīti.)

Re: Koka kāpnes privātmājai
Autors: v_t ()
Datums: 17/10/2008 12:32

matemātika. man ir 16 pakāpienu. tas ir turpat 44 ls par štuku.
pakāpiena izmēri 1 X 0,25 X 0,04 = 0,01 m3. pieliekam 50% atgriezumu = 0,015 un pareizinam ar laba oša cenu - 200 ls/m3 ( vienu laiku bija līdz 400, bet domāju, ka tagad koka cenas atkal ir lejā) un dabonam 3 ls par pakāpienu materiālā. piemetam 1 latu par laku un līmi un par darbu paliek 40 ls.
es sevi neuzskatu par ekspluatatoru. koka darbus nedaudz pieprotu, zinu cik katrs darbiņš laika un pūļu prasa.
ja kāds grib maksāt 80, un vairāk, par pakāpienu - aiziet!
kāpēc nedevu telefonu? elementāri - bija aizķeršanās ar margām. meistars atļāvās ilgstoši atpūsties. vai aiz labas, vai aiz sliktas dzīves - ne man par to spriest. bet ja vienu tādu kāpņu izgatavošanai vajag, piemēram, nedēļu, tad par 600+ ls atlikušās 3 nedēļas var dzīvot samērā zaļi!

Re: Koka kāpnes privātmājai
Autors: žora korņevs ()
Datums: 17/10/2008 12:44

aizmirsi iereekjinaat instrumentu nolietojumu, elektriibu,transportu.. kaut kaads druumais teoreetikjis esi, citu macinjaa liideejs.

Re: Koka kāpnes privātmājai
Autors: v_t ()
Datums: 17/10/2008 12:59

labi, labi, žora korņev.
elektrība, štrumu nolietojums, transports par 2 km - 36 ls.
pāri paliek 600 ls.
ja kas, no mana maciņa. meistara maciņa saturs mani neinteresē.
mani interesē tikai mans maciņš, un viņš nav tik biezs, lai es varētu ar aivērtām acīm svaidīt latvijas bankas norēķinu zīmes, jo man tās ir jānopelna pašam.

Re: Koka kāpnes privātmājai
Autors: žora korņevs ()
Datums: 17/10/2008 13:30

protams, tas ir katra pasha izveelee, cik un kaa svaidiities, vai vnk samaksaat vairaak meistaram , kursh nepazudiis ar savaam margaam.

Re: Koka kāpnes privātmājai
Autors: Rx ()
Datums: 17/10/2008 14:18

Biju tadās pat problemās: lēti, labi...Un kā iznāca: Apzvanījos, lasīju visādas publikacijas, rēķināju pats...Koka apstrādes instrumenti arī man ir, caurlaides, frēzes, ēveles....Bet to "čakari" neuzņēmos. Lai būtu skaisti, labi, un apmierināts vajag profesionālu pieeju. Katra neprecizitate tā vien acīs krīt, jo trepes tā ir "Mēbele". Ja uz pagrabu pēc kartupeļiem...tad var arī lēti, saskrūvēt. Tāpat jāizmēra- jāprojektē ļoti individuāli, lai pakāpieni pareizi, un vienādi. Nonācu pie Beļģu ražotajām pusuniversālajām kāpnēm: Saliec pats. Tikai pirmais pakāpiens jāpielāgo ar augstumu, piezāģējot. Pēc kārtīgas pirmās lakošanas un apdomas 3 dienās divi cilvēki, ieskaitot ar cauruma griestos izbūvi- izzāģēšanu, aizgāja. Margas skaisti virpotas, līmētā priede, sausa, tīra, precīzi izzāģēta. Protams ne jau viss bija tik precīzi- vajadzēja jau piestrādāt. Bet rezultātā pašizmaksa materiālos trepēm ar vienu pagriezienu 850Ls ar p.v.n. Izskatās lieliski: Mēbele! Tikai viens trūkums: bezlīmes salikšanā čīķst-skrapst. bet romantika...

Re: Koka kāpnes privātmājai
Datums: 17/10/2008 15:07

Vienkārši ljoti labs meistars,pac pie viņa gadu atpakaļ pasūtiju.Nedomā ka kādu reklamēju,vari pazvanīt man 22349384,viņa tel.26393998- Viesturs.

Iet uz lapu: 1234Nākošā
Pašreizējā: 1 no 4


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **      **  ********   **    **   *******   ******** 
 **  **  **  **     **   **  **   **     **  **    ** 
 **  **  **  **     **    ****    **             **   
 **  **  **  ********      **     ********      **    
 **  **  **  **            **     **     **    **     
 **  **  **  **            **     **     **    **     
  ***  ***   **            **      *******     **     

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727