UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Pašreizējā: 4 no 6
Re: mājas koridora grīdu flīzēšana
Autors: aaaa ()
Datums: 19/02/2009 10:13

Vienkārši cilvēks jau ar savu darbu sevi reklamē, īpaši celtniecībā. Ja man kāds prasa, vai nezinu labu flīzētāju, bez domāšanas iedodu tā cilvēka telefonu. Ja viņš būtu uztaisījis sūdīgi, nevienam viņu neieteiktu. Ir tāds teiciens - ātri vai lēni - to neviens neatceras, bet labi vai slikti - to visi atceras.

Re: mājas koridora grīdu flīzēšana
Autors: einārs ()
Datums: 19/02/2009 23:10

pa galeriju centrs vakar pastaigāju un domāju pa cik flīzētāji tur flīzējuši.visos centros flīzes ir atplīsušas,bet centrā ir kas sensacionāls.kad es tur staigāju,man uzreiz ienāca galvā šī tēma par 2,3 un 5ls par m2.es arī laikam par tādu ciparu tikai ienaidniekiem flīzētu.

Re: mājas koridora grīdu flīzēšana
Autors: IP Logged. ()
Datums: 20/02/2009 00:10

..un varbūt tur maksāja Ls 15/m2, bet meistariem tas likās aizvainojoši maz tajā laikā, un tad nu taisīja - kā ienaidniekam :)

Re: mājas koridora grīdu flīzēšana
Autors: Dzincha ()
Datums: 22/02/2009 19:25

Ja flīzēšana nav toletē vai šaurā koridorī, tad īpašas mākslas jau tur nav. Galvenais lai labs pamats. Un pats galvenais ir taisni pirmo rindu uzlikt. Tālak jau smērē un liec. Lai palūrētu kā iet - ir labi ja ir taisna stojka ar ko pielikt un palūrēt.
Neredzu arī baigo jēgu pirkt to elastīgo līmi, ja neliec uz siltās grīdas.

Re: mājas koridora grīdu flīzēšana
Autors: apinkdream ()
Datums: 04/03/2009 11:25

Man par grīdas flīzēšanu būvnieki tikai par dabu vien prasa 10 Ls/m2. Akmens masas flīzes 40 x40. Kā jūs domājat tā cena atbilst mūsdienu situācijai? Ja nē, kāda būtu adekvata cena par kvalitatīvu darbu?

Re: mājas koridora grīdu flīzēšana
Autors: spk ()
Datums: 04/03/2009 11:54

Man šobrīd ir piedāvājums pa 6 Ls/m2 par platību, un 20 Ls pa virsu, jo vienā stūrī būs pieklājīgs čakars. Atkrita nepieciešamība pašam to darīt, jo kad prasīja 15-20, tad neuzskatīju to par adekvātu.

Re: mājas koridora grīdu flīzēšana
Autors: Flīzes Rīgā ()
Datums: 04/03/2009 12:40

Es sāku šo sarunu, tad varu jums visiem pavēstīt kā tas viss beidzās.
Nopirku flīzes visam daudzumam un kopā ar līmi un šuvjotāju man tas maksāja 4,62Ls
uz m2, Hanzas flīžu tirgū.
Plus vēl 48+20 maisus Sakret BAM par 4,20Ls interneta veikalā.
Četras dienas divi vīri nolauza veco stažku un uzlēja jaunu, pie tam mājā visi dzīvo un staigā.Tas bija grūti un skaļi.
Tagad vienu nedēļu divi flīzētāji flīzē, katru dienu viens koridors un vēl mazais kāpņu laukums.Domāju piektdien pabeigs. Izmaksa 4Ls/m2 par darbu,šuves taisnas,
darbs teicams. Lielākā problēma ir mājas iedzīvotāji ,kas bradā pa svaigi uzliktām
flīzēm. Starp citu, kaut kādu noteiktu firmu flīžu līme ir mīts, līmē ar kautkādu nezināmu leišu līmi un labi iestrādājas un labi cietē, nākošajā dienā var uzmanīgi
staigāt.

Re: mājas koridora grīdu flīzēšana
Autors: flīzes Rīgā ()
Datums: 04/03/2009 12:44

to apinkdream.
Traks esi ,man līmē akmens flīzes 30x30 par 4Ls/m2.
Bez jokiem ļoti kvalitatīvi un ātri.
Ja gribi es tev to firmu iedošu.

Re: mājas koridora grīdu flīzēšana
Autors: kelme ()
Datums: 04/03/2009 13:06

cik maksāji par nodauzīšanu un stjažku??

Re: mājas koridora grīdu flīzēšana
Autors: Flīze ()
Datums: 04/03/2009 14:09

Smejas viss gardāk tas,kurš smejas pēdējais,jeb,skopais maksā divkārt!!:)) lai tev labi turās tas flīzes,RĪGAS FLĪZES!!!! Ja strādātu pats pie tā darba,tad redzētu,cik tu savai ģimenei nopelnītu par 4 Ls kv.m.Sūds ar taisnajiem gabaliem,tur var maukt!!Arī 10m2 pa dienu!!Un kas sanāk???40 Ls pa dienu!! Ielej benžu,paēd pusdienas,nopērc paiku mājās i pisec!!!Un kas sanāktu,ja pa tādu cenu jātos kkādā vannas istabā ar sešiem stūriem??? Nevajag jau uzreiz priecāties,ka tev pa sviestmaizi flīzē!!!Priecājies tad,kad būs pagājuši gadi pieci!!!Cik tādus neesmu saticis.... vo blin,ņuņā,ka slikti turas u.t.t.Kad paprasu,pa cik lika,tad uzreiz skaidrs,kkādi aļiki uz pohām,lai tik nauda būtu!!Tagad jau Latvijā katrs otrais dirsējs ir celtnieks,bet kad uz darbu paskatās,tad vēmiens nāk!un visur dod savu dolbanijo garantiju!!! Nekā personīga!!!:)))

Pašreizējā: 4 no 6


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********   **    **  ********    ******   
 **     **  **     **  **   **   **     **  **    **  
 **     **  **     **  **  **    **     **  **        
 *********  ********   *****     ********   **   **** 
 **     **  **         **  **    **         **    **  
 **     **  **         **   **   **         **    **  
 **     **  **         **    **  **          ******   

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727