UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Pašreizējā: 4 no 8
Re: Kuras firmas ekonomiskās spuldzes "labākas"?
Autors: spuldsis ()
Datums: 20/05/2009 01:05

Nez kāpēc padevos uz reklāmu, un pērku tās pie iekāriena maximā...
1.) Viena jau nosprāga, apm. 6 mēn, iedegās ātri, gaisma? tā kā iekš dzeltenīgā abažūrā tad OK... Well, Half Spiral EW-H20-1W; 20W E27, 2700K, 6000h, 1100lm, stāvēja abažūrā, vertikāli, no apakšas uz augšu caurs, tā-kā it kā par pārkāršanu ne arētu vainot,.. tīkls štruntīgs, dzirksteļo,... odnako, jau mazās datortumbiņas nosvilināju, maksāja Ls 3,49... Ja parēķinam, kā strādāja vidēji 5 stundas dienā x 180 dienas= 900 stundas x 20W= 18.000 st.W= 18 st.kW x 0,07 Ls/kW/st = 1,50 Ls....hmmm, ... nu laikam ka neatmaksājās...
2.) NeOlux, 20W/827, Bremen, P.R.C. 1,99 Ls, - mav aiztikta,- stāv rezervē (no super netto);
3.) Apollo lightning SPR-13M 13W QC-X09, 2,99? - spirāle, tīri spožā, iedegās ātri, tā kā tiek dedzināta salīdzinoši reti, tad turas godam, daudz neatšķiras no 20W, www.apollolightning.com, Warszawa-izplatītājs, aber made in H.K.;
4.) Apollo lightning 2U-18P5; 18W; E27; 2700K; - taisnās trubas, šitā riktīga miroņgaisma, der pagrabam vai noliktavai,... brrrr... arī tumša, nez kāpēc liekas?
5.) uz mazo cokoli, gribēju piemānīt otro pusi, bet nekā, APOLLO lightning 2UE14-15P5, 15W, - 0,99 Ls,- domāju ieskrūvēt lustrā, un tapa it kā pat gaišāks, bet baigi nejēdzīgi rēgojās ārā no abažūriem,..:( - tauta nesaprata manu gaišo domu?
6.)
welle spuldzes vietā kas tik nelaimīgi beidza savu mūžu tika iedegta jauna no super netto, NEOLINE, 20W, Warzsawa, 174 mA, 2700k, - 0,99 Ls. tīri OK.

PS. 1.) Nezinu kādas problēmas ar to iedegšanos, visas piešķiļās, nu varbūt, ar kādu 5 sek nobīdi? Nav kritiski. 2.) Karst gan tomēr nejēgā



Re: Kuras firmas ekonomiskās spuldzes "labākas"?
Autors: Pow ()
Datums: 20/05/2009 11:35

Tad kad tev ta lampa nosprāgst, vari atraut vaļā balastu un paskatīties kādus sūdus tur ķīnieši sabāzuši.

Re: Kuras firmas ekonomiskās spuldzes "labākas"?
Autors: spuldsis ()
Datums: 20/05/2009 23:59

Tu vēl joprojām turies pie domas, ka pasaulē vēl kāds strādā izņemot ķīniešus,... ak laimīgais!!! Man viņa vēl ir, varu iedot, pats tajos sūdos neorientējos!!!

Re: Kuras firmas ekonomiskās spuldzes "labākas"?
Autors: IDstudio ()
Datums: 01/07/2009 17:42

megaman

Re: Kuras firmas ekonomiskās spuldzes "labākas"?
Autors: Didzisp ()
Datums: 01/07/2009 18:59

Man divus gadus arā nokalpoja 26W Osram ekonomiskā spuldze. Pēdejās ziemas gan bija siltas un nezinu vai šī spuldze izturētu -27 gradus. Nelaime tāda, ka pa diviem gadiem man pielīda pilns gaismeklis ar visādiem naktstaureņiem un citiem lidoņiem. Tad nu nolēmu visus tos "miroņus" izpūst ar saspiestu gaisu. Izpūst jau izpūtu, bet lampai dvēseli arī pie reizes:) . Nekas nesaplīs, bet spuldze vairs nespīd. Kārtejo reizi pierādījās, ka ekonomiskās spuldzes kalpo labi ja divus gadus un sū** labāk neaiztikt, ka nesāk smirdēt. Sarēķināju aptuvenās darba stundas un iznāca, ka neko es ar to spuldzi nēsmu ieekonomējis. Ja būtu lietojis parastās 100W kvēlspuldzes, tad pa diviem gadiem būtu nodedzinajis elektrības rēķinā aptuveni ekonomiskās spuldzes cenu. Vārdu sakot,tads "krievi bizness" ar ekonomiskajām spuldzēm sanāk. Jāatdzīst, ka 26W Osram spuldze ir vienīgā, kura deva līdzīgu gaismas daudzumu kā 100W parastā kvēlspuldze. Vismaz pagalms bija tik pat gaišs kā ar parasto spuldzi, ko gan nevar teikt ne par 18W, ne par 20W ekonomiskajām spuldzēm. No tām tāda miroņu gaisma vien bija. Interesanti, ka nekur neredzu 26W spuldzes. Pārsvarā visos lielveikalos ir tikai 20W.

Re: Kuras firmas ekonomiskās spuldzes "labākas"?
Autors: Dzincha ()
Datums: 01/07/2009 22:15

Nesen super action pa 1.49 paņēmu 9w grundig. Uzsilst uzreiz,bet tonis tāds balti zilgans. Man jau fila 11w tonis bija ok,bet iesila ap 20 s.
Kā ir ar šīm ekonomiskajām spuldzēm aukstajos bēniņos? Nenosprāgs pie -20?

Re: Kuras firmas ekonomiskās spuldzes "labākas"?
Autors: Didzisp ()
Datums: 02/07/2009 00:24

Ja liela aukstumā spuldzes nelietosi, tad nekas nenotiks. Ekonomiska spuldze nobeidzas tikai tad, kad to ieslēdz pie temperatūras zem -20. Tam ir tehnisks izkaidrojums.Vismaz man pirms gadiem četriem, kad bija -27 lampa nosprāga ka nemetas. Nu neveicas man ar to ekonomiju.

Re: Kuras firmas ekonomiskās spuldzes "labākas"?
Autors: Didzisp ()
Datums: 20/09/2009 22:53

Šodien Maxsimā nopirku trīs 20W ROHS firmas akcijas lampas par latu ar dažiem santīmiem. Nu dikti jau pievilcīga cena. Virsū rakstīts, ka silta gaisma, bet kad ieskrūvēju parastās 100W spuldzes vietā, tad ne tuvu nevelk līdz 100W kvēlspuldzes gaismai un gaismas krāsu temperatūra tāda, ka tikai līķus morgā izgaismot:). Vārdu sakot- sū** konkrēts. Nu nekas, gan jau šķūnītī ieskrūvēšu, lai ziemā kaklu nenolauztu, bet istabas gaismošanai šitie mēsli nu točna neder.

Re: Kuras firmas ekonomiskās spuldzes "labākas"?
Autors: rbm ()
Datums: 20/09/2009 23:22

Kāds nezina ekonomisko spuldzi, kas būtu dimmerējama un maksātu sakarīgas cenas? citādi vienīgie piedāvājumi ir pa 20Ls, kas nozīmē ka lustrā esošās 5 spuldzes izmaksās 100LVL. kā saprotat, tad 100LVL ietaupīt ir maigi izsakoties grūti :D

Re: Kuras firmas ekonomiskās spuldzes "labākas"?
Autors: Ambrosio ()
Datums: 21/09/2009 14:10

Kāds var ieteikt ekonomiskās spuldzes ar pēc iespējas lielāku jaudu ar mazo cokolīti (laikam E14)? Es laikam esmu redzējis tikai max 60w ekvivalentas ekonomiskās.

Pašreizējā: 4 no 8


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **     **  ********   **    **  **    ** 
    **     **     **  **     **  ***   **   **  **  
    **     **     **  **     **  ****  **    ****   
    **     *********  **     **  ** ** **     **    
    **     **     **  **     **  **  ****     **    
    **     **     **  **     **  **   ***     **    
    **     **     **  ********   **    **     **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727