UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
sienu apdare
Autors: feliks200 ()
Datums: 19/07/2009 20:13

maja tikko no gazbetona uzcelta,ko talak darit ar ieksejam sienam??Ka labak,letak utt.?

Re: sienu apdare
Datums: 24/07/2009 16:35

tad ko?labāk vai lētāk?



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **      **   ******   **     **  ********   **    ** 
 **  **  **  **    **  ***   ***  **     **  ***   ** 
 **  **  **  **        **** ****  **     **  ****  ** 
 **  **  **  **        ** *** **  **     **  ** ** ** 
 **  **  **  **        **     **  **     **  **  **** 
 **  **  **  **    **  **     **  **     **  **   *** 
  ***  ***    ******   **     **  ********   **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.