UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
sienu apdare
Autors: feliks200 ()
Datums: 19/07/2009 20:13

maja tikko no gazbetona uzcelta,ko talak darit ar ieksejam sienam??Ka labak,letak utt.?

Re: sienu apdare
Datums: 24/07/2009 16:35

tad ko?labāk vai lētāk?



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
       **  ********   ********   **      **   ******  
       **  **     **  **     **  **  **  **  **    ** 
       **  **     **  **     **  **  **  **  **       
       **  **     **  ********   **  **  **  **       
 **    **  **     **  **         **  **  **  **       
 **    **  **     **  **         **  **  **  **    ** 
  ******   ********   **          ***  ***    ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.