UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
sienu apdare
Autors: feliks200 ()
Datums: 19/07/2009 20:13

maja tikko no gazbetona uzcelta,ko talak darit ar ieksejam sienam??Ka labak,letak utt.?

Re: sienu apdare
Datums: 24/07/2009 16:35

tad ko?labāk vai lētāk?



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **   *******   **     **  ********   **    ** 
 **   **   **     **  **     **  **     **  ***   ** 
 **  **    **         **     **  **     **  ****  ** 
 *****     ********   *********  ********   ** ** ** 
 **  **    **     **  **     **  **         **  **** 
 **   **   **     **  **     **  **         **   *** 
 **    **   *******   **     **  **         **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.